EGE GÜNDEM GAZETESİ

Altıeylül’de Hizmetler Vatandaşın Ayağında

Altıeylül’de Hizmetler Vatandaşın Ayağında
108 views
26 Mayıs 2016 - 12:01

Altıeylül Belediyesi, ilk taksitinin son ödeme günü yaklaşan Emlak ve Çevre Temizlik Vergisiiçin vatandaşlara ödeme kolaylığı getirdi. 31 Mayıs’ta son ödemesi alınacak olan EÇTV Bahçelievler Çarşamba Pazarı’nda kurulan ALBİM Ödeme noktasından kolaylıkla yapılabiliyor.
Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Bahçelievler Mahallesi Çarşamba Pazarı mevkiinde bulunan mobil tahsilat aracını yerinde inceleyerek, ödeme yapan ve parkta dinlenen vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Kafaoğlu “31 Mayıs 2016 tarihine kadar 09:00 – 16:00 saatlerinde hafta içi mobil aracımız burada vatandaşlarımıza hizmet verecektir. Vatandaşlarımız Belediyemize gelmeden buradan rahatlıkla ödemelerini yapabilmektedir” dedi.İnsan odaklı çalıştıklarının altını çizen Başkan Kafaoğlu “Belediyemiz insan odaklı çalıştığı için, insanların mutluluğu için çalıştığından dolayı, bu hizmetleri vatandaşımızın ayağına getirdik. Belediyemizin resmi web sayfasından da ödeme yapabilirsiniz. EmlakVergisi belediyelerin öz kaynaklarından biri.İmar, yol,kaldırım,park,ağaç,temizlik ve çevre düzenlemesi gibi çeşitli hizmetlerle vatandaşlarımıza geri dönüyor.” dedi.
Emlak vergilerini ödeyen vatandaşlar, böyle bir hizmeti mahallelerinde ilk defa gördüklerini, belediye binasına gitmeden, sıra beklemeden ödemelerini yaptıkları için çok memnun olduklarını belirtti. Vatandaşlar Başkan Kafaoğlu’na teşekkürlerini ifade ederlerken “Mükemmel bir hizmet.Belediye ayağımıza kadar gelmiş. Hizmetlerinden dolayı Altıeylül Belediye başkanı Zekai Kafaoğlu ve belediye çalışanlarına teşekkür ederiz” dediler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1