EGE GÜNDEM GAZETESİ

Altıeylül’de Fen İşleri Dört Koldan Çalışıyor

Altıeylül’de Fen İşleri Dört Koldan Çalışıyor
81 views
06 Ekim 2016 - 10:03

Altıeylül Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 4 farklı mahallede 4 ayrı ekip ile hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler Bahçelievler, Dinkçiler, Sütlüce ve Yıldız Mahallerinde daha güzel bir Altıeylül için çalışıyor.

Dinkçiler Mahallesi’nde yeni yapılacak olan çocuk parkı ve jimnastik grubu alanı öncesinde ekipler düzenleme çalışması ve taş duvar örme işlemini gerçekleştiriyor. Bir başka ekip de yine Sütlüce Mahallesi Şoför Evleri bölgesinde yapımı devam eden çocuk parkı ve jimnastik grubu alanı öncesinde taş duvar örme ve çevre düzenleme işini sürdürüyor.
Bir başka Fen İşleri ekibi ise Bahçelievler Mahallesi’nde parke taşı döşeme çalışmasını sürdürürken, diğer bir ekip de Yıldız Mahallesi’nde asfaltlama çalışmasını devam ettiriyor. Aynı gün içerisinde 4 farklı ekip 4 koldan hummalı bir şekilde güzel bir Altıeylül için çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler durmak bilmiyor.
Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu “İlçe olarak geniş bir coğrafyaya sahibiz. Merkez ile birlikte kırsal mahallerimizde çok. Her mahallemize hizmet götürmek için mücadele ediyoruz. Hem merkeze hem kırsala hizmet veriyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz bazen kırsal mahallerde kaldırım ve asfalt çalışması yaparken bazen de merkezde birden fazla yerde çalışmalarını sürdürüyor. Ekiplerimizi çalışmalarından dolayı kutluyorum. Herşey daha güzel bir Altıeylül için” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1