EGE GÜNDEM GAZETESİ

AK Parti’den engellilere eğitim semineri başladı

AK Parti’den engellilere eğitim semineri başladı
82 views
28 Nisan 2016 - 10:42

​AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı Sosyal Politikalar Başkanlığı bünyesinde oluşturulan Engelliler Kordinasyon başkanlığı tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlatılan engellilere fotoğrafçılık semineri dün start aldı.

Fotoğraf Sanatçısı ve Eğitmeni Haşmet Demirbil tarafından, AK Parti Edremit İlçe Binasında düzenlenen eğitim seminerine engelli öğrenciler katılım gösterdi.

Dün saat 14.00’te  başlayıp 15,30’a kadar süren eğitimde, fotoğraf makinesinin kullanımı ve dış mekan  fotoğraf çekimi yapılacağını söyleyen Engelliler Kordinasyon Sorumlusu K.Ceren Yıldırım  eğitim semenerinin toplam 6 saat süreceğini söyledi.  Fotoğraf makinesini ellerine alan öğrencilerin heyecanları görülmeye değerdi.

Bilgisayardan fotoğraf sunumu eşliğinde verilen eğitimlerin devam edeceği ve Cumartesi günü dış mekanda uygulamalı fotoğraf çekimlerinin yapılacağı bildirildi. AK Parti Edremit ilçe Başkanı Metin Örkçü “Engelli vatandaşlarımız bizler için büyük önem taşıyor. Amacımız,onlara faydalı olabilmektir. Bu tür eğitim semineri ile engelli gençlerimizin sosyal alanlarda daha aktif bireyler olarak görmek için bu tür seminerlerimiz devam edecek” dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1