EGE GÜNDEM GAZETESİ

AK Parti Karesi Mahalle Teşkilatları İle De Fark Atıyor

AK Parti Karesi Mahalle Teşkilatları İle De Fark Atıyor
94 views
12 Mayıs 2016 - 10:43

AK Parti Karesi İlçe Teşkilatı mahalle teşkilatlanmaları ile her gün farklı mahallelerde saha taramaları ve üye ziyaretleri ile vatandaşın her zaman yanında..
AK Parti Karesi İlçe Yönetimin Kurulu içersinden belirlenen mahalle koordinatörleri; mahalle başkanı ve mahalle yönetimleri ile yaptıkları toplantılar neticesinde sorumlu oldukları mahallelerde bulunan AK Partiye mensup üyeleri ziyaret ederken,mahalle muhtarları ile de devamlı irtibat halinde olarak mahallelerde ikamet eden vatandaşların ihtiyaç ve talepleri ile ilgili olarak da istişarelerde bulunuyor.
AK Parti Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada ‘Ağustos 2013 yılında Genel Merkezimizin teveccühü ve onayı ile Karesi İlçesi Kurucu İlçe Başkanı olarak AK Kadroların içinde bu kez İlçe başkanı vasfı ile dava bayrağını dalgalandırmaya başladık. O günden itibaren yönetimimizi oluşturmamızın ardından mahalle teşkilatlandırmamızı hızla tamamladık.Hem ana kademe hem kadın kolları hem de gençlik kollarımızın mahalle teşkilatları ile her zaman istişare içinde bulunduk. Mahalle başkanlarımız ve yönetimleri bizlerin o mahalledeki gözü, kulağı ve bu işin asıl emektarları’ dedi..

Q4

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1