EGE GÜNDEM GAZETESİ

AK Parti Karesi İlçe Teşkilatından Kurumlara Ziyaret

AK Parti Karesi İlçe Teşkilatından Kurumlara Ziyaret
110 views
06 Mayıs 2016 - 10:42

Ak Parti Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal AYDEMİR ve yönetim kurulu üyeleri dün çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarını ziyarette bulundular.

Ak Parti Karesi Teşkilatının ilk durağı ağız ve diş hastanesi başhekimi Serkan MUNİS’in makamıydı. Hoş bir sohbet havasında geçen ziyaret esnasında Karesi İlçe Teşkilatı karesi avm de açılan diş polikliniği hakkında başhekim MUNİS’den bilgiler aldı.

Ak Parti Karesi Teşkilatının diğer bir durağı kamu hastaneler birliği oldu. Kamu hastaneler birliği genel sekreter vekili Doktor Murat YEŞİLBAŞ tarafından kapıda karşılanan Ak Parti Karesi Teşkilatı Balıkesir’e sağlık alanında yapılan hizmetler hakkında istişarelerde bulundular.

Ak Parti Karesi İlçe Teşkilatı ayrıca halk sağlığı müdürü Doktor Hakkı ÖZÇOBAN’ı, İl Sağlık Müdürü Servet KOCAGÖZ’ü ve Devlet Hastanesi Başhekimi Adil Ozan GÖKUÇ’u ziyaret etti.

Ziyaretler sonunda açıklama yapan Ak Parti Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal AYDEMİR teşkilatımızı sürekli vatandaşlarımız ziyaret etmekte ve her türlü sıkıntılarını bizlerle paylaşmakta, bizde onların her alandaki sorularına cevap verebilmek adına kamu kurum ve kuruluşlarımızla sürekli istişare içerisindeyiz. Kendileriyle ilçemiz ve ilimiz adına yapılan yatırımlar hakkında ve yaşanan mevzuat değişiklikleri hakkında brifing almaktayız. ‘’Bu sebeple ilimiz sınırları içerisinde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının değerli yöneticilerine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı müteşekkiriz. Bu sayede bizi ziyaret eden vatandaşlarımıza daha fazla konuda yardımcı olabilmekteyiz’’ dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1