EGE GÜNDEM GAZETESİ

KÜÇÜKKUYU’DA HİZMET SEFERBERLİĞİ

KÜÇÜKKUYU’DA HİZMET SEFERBERLİĞİ
96 views
22 Mart 2018 - 13:14

Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan Beldede yapmış olduğu hizmetleriyle bölgede adından sıkça söz ettiriyor.
Belde adeta şantiyeye dönerken, Başkan Cengiz Balkan’ın bu istikrarlı çalışmalarıda vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor. Beldenin hemen hemen her yerinde hizmetlerine aralıksız devam Başkan Balkan, Çanakkale bölgesinde de bir çok Belediyeye örnek oluyor.
VATANDAŞIN GÖNLÜNDE TAHT KURUYOR
Başkan Cengiz Balkan Belde de hizmet için adeta seferberlik ilan ederken, hizmetlerle güzelleşen Küçükkuyu’da Balkan, halkın da gönlünde taht kuruyor.
Küçükkuyu Beledesinin Sahil Mahallesi Hasan Burnaz Sokakta su kanalı yapımı, Gökçetepe Mahallesi Gökçetepe 3. Caddede içme suyu borusu döşemesi, Mıhlı Mahallesi Orkide ve Saklambaç Sokak parke taş çalışmaları yapılırken, Orta refüj peyzaj çalışması, Belediye önü çiçeklendirme çalışması,
Fernur Sözen Anadolu Lisesi demir korkuluk yapımı, Sivrisinek ve ergin sinekle mücadele çalışmaları, Foseptik çukurları, yağmur suyu kanalları, yeşil alanlar ile kanalizasyon sistemleri ilaçlamaları hummalı bir şekilde tüm hızıyla devam ediyor.

BALKAN: “HİZMET ETMEKTEN GERİ DURMAYACAĞIZ”
Az bütçeyle büyük hizmetler yapan Başkan Balkan Beldede sorunlara neşter vuruyor. Konuyla ilgili olarak gazetemize açıklama yapan Başkan Balkan; “Çalışmalarımız büyük bir hızla ve mutlulukla devam ediyor, biz halka hizmet etmekten asla geri durmayacağız, halkımızın memnuniyeti bizleri daha çok sevindiriyor, çalışmaya teşvik ediyor ‘’ dedi.
Haber: Mehmet Onur YILMAZ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1