EGE GÜNDEM GAZETESİ

AKIN, AYAK BASILMADIK YER BIRAKMADI

AKIN, AYAK BASILMADIK YER BIRAKMADI
13 views
21 Mart 2018 - 11:06

CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet AKIN, enerjisi, dinamikliği ve çalışkanlığı ile dikkat çekmeye devam ediyor.
Akın, bu haftaki programında, Balıkesir’de ayak basılmadık yer bırakmadı. Altıeylül, Karesi, Bandırma, Erdek ve Havran ilçelerini ziyaret eden Akın’ın çalışmaları şu şekilde;
Akın ilk olarak CHP Balıkesir İl Örgütü, İl Kadın Kolları Başkanı ve Altıeylül İlçe Başkanı ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Balıkesir Şubesi’ni ziyaret etti. Milletvekili Akın, Dernek Başkanı Haydar Filiz ile dernek üyelerinin sıkıntıları ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu. Akın daha sonra Balıkesir Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği’ni ziyaret etti. Esnafların sorunlarıyla yakından ilgilenen Akın, Dernek Başkanı Fehmi Erdem ile çözüm öneri üzeri görüşmeler gerçekleştirdi.
Her fırsatta “Balıkesir benim ailem” diyen Akın, Türk Anneler Derneği Balıkesir Şube Başkanlığı’nı ziyaret ederek öğle yemeğine katıldı. Akın’ın dernek üyeleriyle temasları görülmeye değerdi. Milletvekili herkesin olduğu gibi annelerin yüreğini de fethetti.
Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret eden Akın, görevi devralan Rıza Tekin ve yönetimini tebrik etti. Akın, şoförlerin sorunlarını olduğunu ve bu sorunların çözüme kavuşması için gereken her türlü çalışmayı yapacağını söyledi.
Akın daha sonra CHP Balıkesir Karesi İlçe Örgütü’nü ziyaret ederek İlçe Başkanı Dilek Yalçın ve örgüt üyelerine geçen hafta gerçekleşen talihsiz olay için geçmiş olsun dileklerini iletti.
Karesi Örgütü’ne yaptığı ziyaretten sonra Akın, CHP Balıkesir İl Başkanlığı’nda, İl Başkanı Serkan Sarı ile Balıkesir’in STK başkanları, oda başkanları ve üyelerin katılımıyla gerçekleşen Demokrasi Platformu toplantısına iştirak etti. Akın sonrasında CHP Balıkesir İl Örgütü ile birlikte, Altıeylül İlçesi Dinkçiler Mahallesi’nde hemşerileriyle buluşarak, sıkıntılarını dinledi.
Bandırma’da çalışmalarına devam eden Akın, hemşerileriyle bir araya gelerek, esnaf ziyaretinde bulundu. Akın sonrasında, CHP Bandırma İlçe Örgütü ile Disk Tüm Emekliler Sendikası Bandırma Şubesi’ni ziyaret etti. Akın Bandırma ziyaretlerine Esnaf ve Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Bandırma Şubesi’ni ziyaret ederek devam etti. Akın buradan sonra Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu’nun düzenlediği Bandırma Alışveriş Günleri’ne katılara, girişimci kadınlara destek oldu. Bandırma Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Akın, yerel basının kalemleri ile birlikte Bandırma’nın, Balıkesir’in ve Türkiye’nin gündemini ve yarınını değerlendirdi.

Bandırma ziyaretlerini tamamlayan Akın, CHP Erdek İlçe Başkanı Metin Uysal ile birlikte Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’yı makamında ziyaret etti.
Balıkesir Meclis üyeleriyle Danışma Toplantısı gerçekleştiren Akın, partiye yeni katılan üyelere parti rozetlerini taktı. Akın sonrasında CHPAltıeylül İlçe Başkanlığı’nın yönetim kurulu toplantısına katılarak, üyelerle bir araya geldi.

Akın Balıkesir çalışmalarına, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıldönümü nedeniyle Havran’da düzenlenen kutlamalara katılarak devam etti. Akın sonrasında CHP Havran İlçe Örgütü ile Çanakkale Savaşı’nın seyrini değiştiren ve kutlu zaferi milletimize yaşatan isimlerden Havranlı Seyit Onbaşı’yı kabrinde ziyaret etti. Hava şartları münasebetiyle iptal olan törene rağmen KocaseyitMahellesi’nde çalışmalarına devam eden Akın, hemşerileriyle bir araya geldi. Havran’da da geniş çaplı bir çalışma sürdüren Akın, adeta ayak basılmadık yer bırakmadı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1