EGE GÜNDEM GAZETESİ

“ŞOFÖR ESNAFIN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ”

“ŞOFÖR ESNAFIN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ”
21 views
27 Aralık 2017 - 14:33

7 Ocak’ta yapılacak Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Kongresi öncesi adaylığını açıklayan Rıza Tekin, “yuvam” diye adlandırdığı, Toplu Taşıma Merkezi (TTM)’nde çok sayıda şoförler yaptığı açıklamasında camianın sorunlarını çözmek adına aday olduğunu söyledi.

Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı 2018 seçimlerine kısa bir süre kaldı. Dün Toplu Taşıma Merkezinde bir basın açıklaması yapan Rıza Tekin, kongrede aday olacağını duyurdu. Son dönemde camianın içinde bulunduğu sorunları çözmek için aday olduğunu iddia eden Tekin, şoför camiasının iyi temsil edilemediğini belirtti. Tekin, “Şehrimizin Büyükşehir olmasıyla başlayan süreçte bizim gibi tüm esnaf gruplarında belediye ile yapılan görüşmelerde oda yöneticilerimiz gerekli temsili yeti gösterememeleri ve camiamızın mağdur edildiği kanaatindeyim. Bunun için Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanlığına aday olmaya karar verdim. Bu kararımı da yuvam olan bu toplu taşıma merkezinde ilk önce siz şehir içi taşıma esnafıyla paylaşmak istedim. Bugünden itibaren köy minibüsleri, kamyon, kamyonet servis minibüsleri ve diğer meslek gruplarımızla bir araya gelip desteklerini isteyeceğim.
Sizlerden tek bir ricam var. Benim ve ekibimin ulaşamadığı kişilere Rıza Tekin’in nasıl birisi olduğunu lütfen anlatın. Ekiminle birlikte camianın sorunlarını çözmek için adayım” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1