EGE GÜNDEM GAZETESİ

İYİ PARTİ HAVRAN VE EDREMİT TEŞKİLATLANMASI TAMAMLANDI

İYİ PARTİ HAVRAN VE EDREMİT TEŞKİLATLANMASI TAMAMLANDI
39 views
25 Aralık 2017 - 12:45

Geçtiğimiz hafta içinde İYİ PARTİ Balıkesir Kurucu İl Başkanı tarafından Havran’da Mehmet Saraçoğlu,Edremit’te de Mehmet Emin Karabulut bir hafta içinde oluşturdukları Havran İYİ PARTİ Kurucu İlçe Teşkilatı Listesi ile Edremit İYİ PARTİ Kurucu İlçe Teşkilatı Listesi’ni geçtiğimiz gün İYİ PARTİ Balıkesir Kurucu İl Başkanı Nedim Tuna’ya teslim ederek yetki belgelerini teslim aldılar.
İlçelerin nüfusuna göre belirlenen ilçe teşkilatı kurucu üyeleri listelerinin Havran’da 23 kişi,Edremit’te de 33 kişiden oluşturulduğu,Havran İYİ PARTİ Kurucu Üyeleri Listesi’nde 4,Edremit İYİ PARTİ Kurucu Üyeleri Listesi’nde de 11 kadın üyenin yer aldığı belirtildi.
Balıkesir İYİ PARTİ Kurucu İl Başkanı Nedim Tuna ile görüş alış verişinde bulunan Havran ve Edremit İYİ PARTİ İlçe Başkanları Mehmet Saraçoğlu ve Mehmet Emin Karabulut bu hafta sonunda İYİ PARTİ İl Başkanlığı ve teşkilatlanmasını tamamlayan İYİ PARTİ İlçe Başkanlarının Ankara’ya İYİ PARTİ Genel Merkezi’ne giderek kuruluş dosyalarını teslim edeceklerini belirttiler. Ayhan KURT

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1