EGE GÜNDEM GAZETESİ

Çat Kapı Ev Ziyaretlerinde Engeller Kalktı

Çat Kapı Ev Ziyaretlerinde Engeller Kalktı
20 views
21 Aralık 2017 - 15:26

Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde başarılı çalışmaları ile ilçenin çehresini değiştiren Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş her fırsatta soluğu vatandaşların yanında alıyor. Vatandaşların iyi günlerinde de kötü günlerin de yanlarında olmayı tercih eden başkan Yavaş mümkün olduğunca düğün, cemiyet ve cenazelere katılmaya özen gösterdiği gibi, çat kapı ziyaretleri ile de gönüllere giriyor.
Çat kapı ziyaretler kapsamında özellikle yaşlılar ve ihtiyaç sahipleri unutulmadığı gibi engelli vatandaşlar da başkan Yavaş için ön sırada geliyor. Çevre düzenlemesi, meydan düzenlemesi, kaldırım ve yol çalışmalarında özellikle engellilerin ve yayaların güvenliğini ön planda tutan başkan Yavaş bu hafta ki çat kapı ziyaretinde AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Atla ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Salih Durak’ı da yanına alarak engelli vatandaşları ziyaret etti. Onlara kitap hediye eden başkan Yavaş aynı zamanda da taleplerini dinledi. Engelli vatandaşlar ve aileleri ziyaretten memnun olduklarını belirterek, çalışmalar için de başkan Yavaş’a teşekkür etti.
Başkan Yavaş Kendisine Mesaj Atan Fedai’yi de Unutmadı
Çavdaroğlu mahallesinde ikamet eden geçirdiği rahatsızlık sonucu zor yürüyen Fedai Dumandağ Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’a mesaj atarak evine davet etmişti. Başkan Yavaş da Fedainin davetini kırmayarak evine konuk oldu. Daha önceleri de kendisine forma hediye ederek mutlu eden başkan Yavaş bu sefer de evlerinde incelemelerde bulunarak Fedayi’nin rahat edebilmesi için gereken çalışmaların yapılması talimatını verdi.
Fedayi ve ailesi başkanın ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirtti. FedayiDumandağ “ Başkanıma telefonundan mesaj attım. Ayaklarımdan dolayı rahat yürüyemediğim için bir takım isteklerimin olduğunu söyledim. Sağolsun başkanım da beni kırmadı ziyaretime geldi. Çok mutlu oldum. “ dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1