EGE GÜNDEM GAZETESİ

Balıkesir’in Kalbi Ona Emanet

Balıkesir’in Kalbi Ona Emanet
18 views
13 Aralık 2017 - 11:08

Balıkesirlilerin kalplerini emanet ettiği başarılı Kardiyoloji Yrd.Doç.Dr.Eyüp Avcı yoğun mesaisine Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde devam ediyor.
Uzun yıllar Balıkesir Devlet Hastanesinden hizmet veren ünlü Kardiyoloji Yrd.Doç.Dr.EyüpAvcı,Nisan 2016 yılından beri Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde hastalarına hizmet veriyor.
Balıkesir’de kalp rahatsızlıkları ile ilgili binlerce hastaya doğru teşhis ve tedavi uygulamasından dolayı Balıkesirli vatandaşlar kalplerini ona emanet etti.
Balıkesir halkının gönlünü kazanan Kardiyoloji Yrd. Doç. Dr. Eyüp Avcı hastaları tarafında övgüler yağdırıldı. Kardiyoloji polikliniğine giderek muayene olan hastalar, ” Bizlerle yakından ilgilenen ve güler yüzlülüğü ile samimi davranan bir doktorumuz. Bizler onu çok seviyoruz. Balıkesir’de böylesi donanımlı doktorumuzun görev yapması bizim için bulunmaz nimettir. Ona ne kadar teşekkür etsek azdır. Allahım onu başımızdan eksik etmesin. ” dediler.
Hastaları tarafından yoğu ilgi gören Avcı ‘‘Hastalarım ve Balıkesir halkının bana göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum. ’’dedi.
Kış aylarına girilmesinden dolayı kalp krizi açısından daha fazla dikkat edilmesini belirten Avcı ‘‘ Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kalp damar hastalıklarının en sık görülen ve en tehlikeli hastalıkların başında geliyor. Yapılan araştırmalarda Kalp hastalıkları riskinin kışın en fazla, yazın en düşük olduğu saptandı. Soğuk havalarda ise dışarı çıkılmamalı, içeride spora da devam edilmelidir. “dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1