EGE GÜNDEM GAZETESİ

MAHALLE LİGİ FUTBOL TURNUVASI KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKANI İLE START ALDI

MAHALLE LİGİ FUTBOL TURNUVASI KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKANI İLE START ALDI
12 views
12 Aralık 2017 - 12:19

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve Balıkesir’e bağlı tüm Belediyelerin destek verdiği “İmkan Bizden Oynamak Sizden” adlı Mahalle Ligi Turnuvası 2017-2018 sezonu başladı. İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünün de koordinasyonunu sağladığı, Burhaniye Belediyesinin destekleriyle devam eden Mahalle Ligi FutbolTurnuvası’nın santra vuruşunu Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Önerve Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal yaptılar.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen gençleri spora teşvik amaçlı düzenlenen mahalle ligi futbol turnuvası açılış maçıHacı Mustafa Müdüroğlu ve Nadir Tolun 3 arasında oynandı. Açılış Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Bahadır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhan Levent, İlçe Gençlik Spor Müdürü Sabri Pekşen katıldılar. Maç başlamadan önce Kaymakam ve Belediye Başkanı minik sporcular ile bol bol sohbet ederken büyük final ödülü olan İspanya ziyaretinin de Burhaniye takımları arasından çıkması dileklerinde bulundular. Oyunculara tek tek başarılar dileyen Belediye Başkanı ve Kaymakam yaptıkları ilk vuruşla maçı başlattılar. Hacı Mustafa Müdüroğlu Ortaokulunun Nadir Tolun 3 takımını 4-0 yendiği maç renkli görüntülere sahne oldu.
Bu sene Burhaniye’den, yıldız erkekler ve genç erkekler olmak üzere 2 kategoride toplamda 49 takım ile mahalle ligi futbol turnuvasına katılan Burhaniyeli sporcular büyük final için de iddialı olduklarını belirttiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1