EGE GÜNDEM GAZETESİ

2008 Yenimahalle Spor Kulübü yeni yönetimini belirledi

2008 Yenimahalle Spor Kulübü yeni yönetimini belirledi
12 views
11 Aralık 2017 - 12:11

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Körfez Birinci Amatör Futbol Ligi’nde mücadele eden 2008 Yenimahalle Spor Kulübü olağan genel kurul toplantısını Ayvalık Belediyesi’ne ait 29 Mayıs İlkkurşun Spor Tesislerinde gerçekleştirdi.

Kulüp yöneticileri ve kulüp üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda; Başkan Necdet Mansız, yapılan çalışmalar ve kulübün içerisinde bulunduğu ekonomik konuları genel kurul üyelerine anlattı.
Kulübün başarısının büyük payları arasında maddi desteği sağlayan Ayvalık Belediyesine borçlu olduklarının altı çizen Başkan Mansız, “ Arzu hanım ve Müger hanım başta olmak üzere; ‘Sokaktan Sahaya’ isimli proje için Yeşilay’a yapmış olduğumuz başvuru olumlu sonuç verince çocuklarımız üzerinde çok olumlu faydasını gördük. Yeni Mahallede oturan kızlarımızın spora olan sevdalarını azimlerini sahalara taşıdık ve ailelerin de bize duydukları güvenleri sayesinde amacımıza kavuştuk. Geçen şu üç yıl içerisinde A takımımız klasmanda iki kez üçüncü ve beşinci sırada, kısıtlı imkanlarımız ile sezonu kapattık. Bu başarıları daha üst seviyeye çıkarmak ve süper amatörde top koşturmak hepimizin hedefidir. Yeni Mahalle gençleri sporu çok seviyorlar, onları da böyle istekli görmek bizleri heveslendiriyor ve fişekliyor. Çocuklarımızın bu azimleri bizlere daha çok sorumluluk getiriyor. Müsabakalarda alınan galibiyetlerden sonra çocuklarımıza kısıtlı imkânlarımız ölçüsünde teşvik amaçlı prim veriyoruz. Çocuklarımıza bu gayretlerinden dolayı da ayrıca teşekkür ederiz. Borçlu bir kulüp değiliz, başarılarımız bir üst düzeyde olduğu takdirde takıma transferler de düşünülebilir. Kulüp Başkanı olarak tek amacımız çocuklarımızın başarılarına güç katmak, onların bu istek ve azimlerine ağabeyleri olarak destek ve güç vermektir. Benimle birlikte görev yapan Yönetim Kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim” dedi.
Toplantıda konuşan Genel Kaptan Talat Karadeniz ise; “Yeni Mahalle çocuklarımızın isteklerini spora yansıtarak amatör ruhları ile başarılara attıkları imza ile gurur duyuyoruz. Alt yapıdan yetişen futbolcularımız, A takımda yer almak için savaş veriyorlar. Ancak asıl kadroyu sağlam ve sabit tutarak şişirmemek gayreti ile kendi imkânları ile yetiştiren başarılı oyuncuları da başka takımlara transfer ederek kulübümüze ayrı bir gelir elde edebileceğimize inanıyorum” diye konuştu.
Konuşmaların ardından seçimlere geçildi.

İŞTE YENİ YÖNETİM
Yapılan oylamada kulübün yeni yönetimine; Bülent Burgaz, Hasan Birlit, Talat Karadeniz, Hüseyin Dikme, Ahmet Demirci, Müge Kubilay ve Mahmut Karadeniz seçildi.
Yapılan seçimlerde yedek yönetim listesi ise; Hüseyin Bulut, Ramazan Tunç, Fethi Kaya, Özkan Çekiç, Yavuz İnce, Mustafa Baş ve Halil Burgaz isimleri getirildi.
Yapılan seçimlerde Denetleme Asil Üyeliklerine; Musa Ergül, Arzu Atam ve Selahattin Kıntaş getirilirken, yedek Denetleme Üyelikleri ise; Sefa Özkan, Ramazan Korkmaz ve Necdet Mansız isimlerinden oluştu.
2008 Yenimahalle Spor Kulübünün yeni başkanının yapılacak ilk yönetim kurulu toplantısının ardından gerçekleşecek görev bölümüyle belirleneceği öğrenildi. SUAT SALGIN

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1