EGE GÜNDEM GAZETESİ

“HER KONUDA HALKIMIZIN EMRİNDEYİZ”

“HER KONUDA HALKIMIZIN EMRİNDEYİZ”
491 views
04 Aralık 2017 - 10:29

Vali Ersin Yazıcı, Gönen’de Aile Sağlığı Merkezi açtı.
Gönen 2 No’lu Aile Sağlığı Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Sağlık Merkezi’nin açılışına Vali Ersin Yazıcı, Balıkesir Milletvekilleri Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu, Kasım Bostan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Gönen Kaymakamı Faruk Bekarlar, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Necati Kelemençe, diğer ilgililer ve vatandaşlar katıldı.
Merkezin açılış töreni öncesinde konuşan Vali Yazıcı, Türkiye’de sağlık hizmetlerinde önemli gelişmeler yaşandığını kaydetti.
HİÇBİR FEDAKÂRLIKTAN KAÇINMIYORUZ
Vatandaşlara daha kaliteli bir hizmet vermek amacıyla hiçbir fedakârlıktan kaçınmadıklarını ifade eden Vali Ersin Yazıcı, “Halkımıza burada en iyi hizmeti verebilmek amacıyla bu sağlık merkezini kurduk. Balıkesir’de halkın sağlığını ilgilendiren konularda çalışmalar büyük bir hızla sürüyor. Biz, eğitim ve sağlık başta olmak üzere her konuda halkımızın emrindeyiz. Bu tesisle birlikte daha modern şartlarda vatandaşlarımıza hizmet verilecektir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
TÜM HİZMETLER HALKIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN
Tüm hizmetlerin insanların daha huzurlu, sağlıklı ve mutlu yaşamaları için yapıldığının altını çizen Vali Yazıcı, bugün açılışı yapılan Gönen 2 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’nin hayırlı olmasını dileyerek sözlerine son verdi.
Merkezin açılış kurdelesini de birlikte kesen protokol mensupları, açılışın ardından merkezi gezerek yetkililerden bilgi aldı.
Merkezin içerisinde 4 poliklinik, 1 emzirme odası, acil yardım odası, 1 aile planlama odası, 1 aşılama odası, bekleme holü ile benzeri birimler bulunuyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1