EGE GÜNDEM GAZETESİ

Marmara Belediyesinden Çocuklara Özel Resim Sergisi

Marmara Belediyesinden Çocuklara Özel Resim Sergisi
17 views
24 Şubat 2017 - 11:30

Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy’un talebi üzerine, Marmara ilçesindeki Görsel Sanatlar Öğretmeni Fatma TÜRKER’in emekleri ile Marmara Belediyesi’nin bekleme salonunda resim sergisi açıldı.
Marmara Belediyesi İlçe Kaymakamı Mehmet TUNÇ , Belediye Başkan Vekili Ediz ÖZTÜRK, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ve İlçe Protokol heyetinin katıldığı açılış töreninin ardından sergi vatandaşlar ile buluştu.
Marmara İlçe Kaymakamı Mehmet TUNÇ , kültürel ve sosyal etkinliklerde gönüllü gayretlerinin sürekliliği için onları cesaretlendirerek çocukların başarısını tebrik eden Tunç; Emeği geçen eğitimcilerimize ve Belediye Başkanımıza desteklerinden ötürü teşekkür ederim.” Dedi.
Marmara İlçesinde devam eden işlerin takibi için, ilçe dışında olan Marmara Belediye Başkanı Aksoy; ”Sanat sayesinde çocuklarımızın özgüveni ve estetik beğenisi gelişir, eleştirel bakış açısına sahip olurlar, yaratıcılıkları artar. Sadece bakmazlar “görürler”. Sanat eğitimi sayesinde özgür düşünür,sorumluluk almayı bilir, üreten, kendini daha iyi ifade eden bireyler olurlar.Bugün çocuklarımızın yanında olamadığım için üzgünüm onları gönülden kutluyorum ve her daim yanlarında olmaktan mutluluk duyuyorum.”dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1