EGE GÜNDEM GAZETESİ

Bakkallar Ve Bayiler Odası Üyelerine %20 İndirim Sağlandı

Bakkallar Ve Bayiler Odası Üyelerine %20 İndirim Sağlandı
18 views
11 Şubat 2017 - 23:56

Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Hasan Yançıl üyelerine yönelik olarak indirim anlaşması imzaladı. Oda üyeleri Altıeylül Belediyesi’ne bağlı Altaş Altıeylül Şirketi tarafından işletilen Pamukçu Sedefne Termal Otel’de %20 indirimden yararlanacaklar.
Bakkallar Odası Başkanı Hasan Yançıl ve Altaş Altıeylül Şirketi Başkanı İsmail Akdoğan birlikte protokolü imzaladı, protokol kapsamında oda üyelerine konaklama ve yemek ücretlerinde % 20 indirim uygulanacak.
Altaş Altıeylül Şirketi Başkanı İsmail Akdoğan protokolün hayırlı olmasını dileyerek, Altıeylül Pamukçu Mahallesi’nde bulunan Sedefne Termal Otel ile vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını söyledi. Akdoğan sivil toplum örgütlerine önem verdiklerini ve bu doğrultuda indirim protokolü yaptıklarını kaydederek, şifalı termal su bulunan Sedefne’ye vatandaşların ilgisinin her geçen gün arttığını ve bundan mutluluk duyduklarını belirtti.
Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Hasan Yançıl da “Sedefne Termal Otel ile indirim protokolü imzaladık. Oda üyelerimiz buradan indirimden yararlanacaklar. Yenilenen yüzüyle hizmet veren Sedefne Termal Otel şifanın kaynağı. Üyelerimizin ve ailelerinin yararlanması adına yaptığımız protokolümüz her iki taraf için hayırlı olsun” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1