EGE GÜNDEM GAZETESİ

Ak Parti Karesi’de Sandıklar Emin Ellerde

Ak Parti Karesi’de Sandıklar Emin Ellerde
14 views
07 Şubat 2017 - 8:46

AK Parti Karesi İlçe Seçim İşleri Başkanlığının ev sahipliğinde İl Başkanı Avukat Hasan Demiraslan ve İl Koordinatörü Ahmet Gökhan Sarıçam’ın da katılımı ile yaklaşan seçim öncesi sandık koordinatörleri bir araya geldi. Karesi Toplantı salonunda gerçekleşen buluşmaya yaklaşık beş yüz kişi katıldı.
Toplantı İlçe Başkanvekili Erkan Atik’in açılış konuşması ile başlarken, daha önce planlanan programı sebebi ile toplantıya katılamayan İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir mesajı okundu. Aydemir mesajında şunlar yer aldı; ”Kıymetli yol arkadaşlarım, öncelikle İl Başkanımız ve İl Koordinatörümüz nezdin de hepinize sevgi,saygı ve muhabbetlerimi iletiyorum. Bu önemli toplantıda daha evvel planlanan bir program sebebi ile sizlerle birlikte olamıyorum.Katılımlarınızdan dolayı hepinize şükranlarımı sunarken, bundan önce AK Parti Karesi İlçe teşkilatı olarak girdiğimiz dört seçimde başta Allah’ın izni, halkımızın teveccühü ve sonra ise sizlerin göstermiş olduğunuz özveri, dikkat ve sandık başındaki sahiplenmeniz ile hep güzel neticeler alarak partimizin Türkiye ortalamasında yakaladığı oranlardan daha fazla oranlar aldık.Hepinize bir kez daha teşkilatım ve partimiz adına teşekkür ediyorum. Yine bir seçim arifesindeyiz yaklaşan referandum öncesi ‘Sefer bizim zafer Allah’ındır.’ anlayışı yeni bir seferberliğe girişerek, Karesi İlçemizde sandıklardan yine güzel sonuçlar almak için omuza omuza çalışacağız. Şimdiden hepimize kolaylıklar diliyor,sizleri Allah’a emanet ediyorum.’dedi.
Daha sonra kürsüye çıkan AK Parti İl Başkanı Avukat Hasan Demiraslan ise katılımcı sandık koordinatörlerine sandık bazlı çalışmalar ve referandum hakkında açıklamada bulunurken şunları dile getirdi; ‘Öncelikle bu salonu dolu olarak görmek bizleri fazlası ile mutlu etti. Gördüğümüz kadarı ile Karesi sandık koordinatörleri ile seçime hazır. Ama yine de rehavete kapılmadan çalışmalarımızı sürdürmeli ve ulaşılmadık seçmen kalmamalı.Bu seçim bizlerden ziyade, çocuklarımızın, torunlarımızın geleceği ama ondan da öte de Türkiyemizin geleceği için çok önemli bunu düşünerek çalışmamız gerekiyor.’dedi.
Son olarak sözü alan AK Parti Balıkesir İl Koordinatörü ve önceki dönemlerde Kırklareli milletvekili olan Ahmet Gökhan Sarıçam referandumun önemi ve neden Evet denmesi gerektiği ile ilgili açıklamalarda bulunurken salonda gördüğü coşkudan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Duygulandığını ifade ederek, Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir’e ve İlçe Seçim İşleri Başkanı Avukat Hakan Efe başta olmak üzere bu toplantıda emeği geçen ve katılım gösteren AK Parti sevdalılarına, Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarına teşekkür etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1