EGE GÜNDEM GAZETESİ

Yargıtay Hattuşa’da Misafir Edildi

Yargıtay Hattuşa’da Misafir Edildi
12 views
20 Ocak 2017 - 11:14

Her yılın Ocak ayı içerisinde yapılan Yargıtay Başkanlar Kurulu Toplantısı, bu yıl ise doğa, deniz ve termal’in bir arada sunulduğu Hattuşa Vacation Thermal Club tesislerinin ilki olan Hattuşa Kazdağları’nda yapıldı.

Toplantıya Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akarca ve üst düzey Yargıtay Üyeleri ile birlikte Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’da katılım sağladı. Geniş güvenlik tedbirleri alınan toplantılar basına kapalı olarak iki oturumda gerçekleşti. Toplantı sonrası Hattuşa Kazdağları’nda basın mensuplarına açıklama yapan Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit daha iyi hizmet sunmak, daha adil adalet sistemi kurmak ve Yargıtay’ın içtihat mahkemesi niteliğinde faaliyet yürütebilmesi için iş bölümünü yaptıklarını ifade etti.
Hattuşa Termal yönetim kurulu Başkanı Mehmet Ali Doğan yapmış olduğu açıklamada Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ve yönetim kurul üyelerine yaptıkları toplantıda Hattuşa kazdağları termal tesislerini tercih ettikleri için teşekkür etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1