EGE GÜNDEM GAZETESİ

Filede Millî Mesai Başlıyor

Filede Millî Mesai Başlıyor
13 views
12 Ocak 2017 - 11:14

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Üstündağ tarafından, federasyonun yaptığı çalışma ve organizasyonlar ile Yıldız Erkek (U19) Voleybol Milli Takımının Balıkesir’de 13 – 15 Ocak 2017 tarihleri arasında oynanacak Avrupa Voleybol Şampiyonası Elemeleri C Grubu: Türkiye, Karadağ, Hollanda, Sırbistan eleme maçları ile kamp programı hakkında Vali Yazıcı’ya bilgi sunuldu.
MİLLÎ TAKIMIMIZA BAŞARILAR
Bu organizasyonun Balıkesir’de düzenlenmesinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Yazıcı, “Bu etkinliğin ilimizde olması bizler için çok önemli. Federasyon Başkanımız Mehmet Akif Üstündağ olmak üzere tüm ekibe teşekkür ediyorum. Yeni hizmete açtığımız Balıkesir Yeni Spor Salonumuzun da ilk Avrupa Şampiyonası maçları bu turnuvada olacak. Şimdiden Millî Takımımıza başarılar diliyorum. Şampiyonanın da organizasyon olarak iyi geçmesini temenni ediyorum. Ziyaretinizden büyük bir memnuniyet duyduğumu tekrar ifade ediyor, sizlere federasyon olarak yaptığınız çalışmalarda başarılar diliyorum.” dedi.
Ziyarette ayrıca, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile Asbaşkan Ahmet Göksu, Yönetim Kurulu Üyeleri Kurtaran Mumcu, Metin Mengüç,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür V. Halil İbrahim Koyuncu ile Karesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Adem Özalp hazır bulundu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1