EGE GÜNDEM GAZETESİ

Başkan Uysal Gazetecilerin Gününü Kutladı

Başkan Uysal Gazetecilerin Gününü Kutladı
15 views
12 Ocak 2017 - 11:32

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” sebebiyle Körfez’de görev yapan tüm gazeteciler ile kahvaltıda bir araya geldi.
Burhaniye Belediyesi Ahmet Akın Kültür Merkezi’nde gazeteciler ile bir araya gelen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal gazetecilerin gününü kutlayarak görevlerinde kolaylıklar ve başarılar diledi. Son derece önemli ve zor bir görev üstlendiklerini belirten Başkan Uysal “biz de bugün sizin gününüzde sizlerle birlikte olmak istedik” dedi. Kahvaltılı davete katılan Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner ise basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak tebrik etti. Ayrıca 10 Ocak İdareciler Gününü de kutladı.
KADIN PLATFORMU KURSİYERLERİ ZİYARET EDİLDİ
Burhaniye Belediyesi Ahmet Akın Kültür Merkezinde yapılan kahvaltılı toplantının ardından Burhaniye Belediyesi Kadın Platformu kurslarını da ziyaret eden Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’a Basın mensupları da eşlik ettiler. Burhaniyeli kadınların boş vakitlerini değerlendirdikleri aynı zamanda ev ekonomilerine katkıda bulunabildikleri el işi, takı gibi kurslara katılan kursiyerleri ziyaret ederek “kolay gelsin” diyen Başkan Uysal aynı zamanda basına da kadınların yaptıklarını tanıttı. Yapmış oldukları ürünleri pazarlayabilmeleri için anayol kenarında yapılacak olan Yöresel Ürünler Pazarı’nda Burhaniye Belediyesi Kent Konseyi Kadın Platformuna yer verilebileceğini ifade etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1