EGE GÜNDEM GAZETESİ

Vali Yazıcı’dan Asker Ailesine Sürpriz Telefon

Vali Yazıcı’dan Asker Ailesine Sürpriz Telefon
20 views
03 Ocak 2017 - 11:43

Vali Ersin Yazıcı’dan yeni yıla görev başında giren asker ve polise moral ziyareti.
Vali Ersin Yazıcı, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ve İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kurmay Albay Taner Büyükgöz ile birlikte yeni yıla saatler kala Balya İlçe Emniyet Amirliği ve Balya İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.
YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI
İlk ziyaret Balya İlçe Emniyet Amirliğine yapıldı. Polisle tokalaşarak yeni yılını kutlayan Vali Yazıcı ve beraberindekiler daha sonra polis merkezine geçerek alınan güvenlik önlemleri hakkında yetkililerden bilgi aldı. Vali Yazıcı ve beraberindekiler İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret ederek, askerlerin yeni yılını kutladı.
Askerlerle sohbet eden Vali Yazıcı, telefonla bazı askerlerin ailelerini de aradı. Telefonda asker aileleriyle sohbet eden Vali Yazıcı, ardından telefonu askerlere vererek aileleriyle konuşmalarını sağladı.
KUTSAL VATAN GÖREVİNİ YERİNE GETİRİYORLAR
Güvenlik güçlerinin yaptıkları hizmetin kutsallığına değinen Vali Yazıcı, “Sizler, kendi sorumluluk alanınızda emniyet ve asayiş hizmetlerinin teminine, tesisine ve devamlılığına koşturup hizmet ediyorsunuz. Tüm bunlardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Kutsal vatan görevlerini yapan kardeşlerimize hayırlı teskereler diliyorum.Bu duygu ve düşüncelerle, hepinizin yeni yılını kutlarken, kutsal vatan toprakları ve Türkiye Cumhuriyeti’nin birlik ve bütünlüğü uğruna hayatını kaybeden tüm aziz şehitlerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize sağlık diliyor, milletçe daha güzel yıllara hep birlikte ulaşmak dileğyle hepinizin yeni yılını kutluyorum.”dedi.
Vali Yazıcı, daha sonra Balıkesir Değirmenboğazı mevkiinde yol kontrol uygulaması yapan jandarma ve polis ekiplerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1