EGE GÜNDEM GAZETESİ

Pierre Cardin Ayvalık’ta

Pierre Cardin Ayvalık’ta
45 views
24 Haziran 2016 - 12:48

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, dünyanın en önemli markalarından biri olan Pierre Cardi’nin çeyiz portföyünden oluşan ürünlerine ait showroomu ilçenin sevilen işadamı Necati Tan öncülündeki Tantekin Tekstil tarafından önceki gün düzenlenen renkli bir açılışla hizmete girdi.
Ev tekstili ve çeyiz ürünlerinin yanı sıra zücaciye eşyalarıyla Ayvalık’ta bu alanda çok ciddi bir açığı kapatması beklenilen Pierre Cardin showroomunda; açılışa özel tava, pike, yastık ve benzeri birçok üründe yüzde 50 ile yüzde 120 oranına varan indirimlerin vatandaşları beklediği bildirildi.
Atatürk Caddesi No: 226 adresinde, güleryüzlü personeliyle hizmete giren Pierre Cardin Ayvalık Mağazasında; açılış nedeniyle de Komple Evlilik Seti 175 ve 225 parçalık ürünlerden satın alanlara da; 500 lira değerindeki 42 parçalık komple yemek takımının da hediye olarak verildiği öğrenildi.
Muhabirimize açıklamalarda bulunan Pierre Cardin Ayvalık Şubesi işletmecisi Necati Tan, “Biz Ayvalık halkını çok seviyoruz. Bu yüzden de yıllardır halkımıza tekstil sektöründe kaliteli ürünleri makul fiyatlarla sunuyoruz. Çünkü Ayvalık halkının her şeyin en iyisine layık olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden de halkımıza dünyanın en kaliteli ürün portföylerini bünyesinde barındıran Pierre Cardin ile tanıştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1