EGE GÜNDEM GAZETESİ

Allah sizi kahretsin!

Allah sizi kahretsin!
29 views
23 Haziran 2016 - 12:38

Eski Başkan Namık Doğan Adatepe, “bunlar koyun sulayamazlar, önüne geleni işe almışlar borularda suları tutamıyorlar, marifet borularda suyu tutmak bunlar projeleri kaybetmişler” diye isyan etti.
Kapanan Karaağaç Belediyesinin eski Belediye Başkanı Namık Doğan Adatepe sosyal medyada BASKİ’ye öyle bir sitem etti ki, adeta yerden yere vurdu. Eski Başkan Adatepe, Karaağaç’ta yaşanılan su sıkıntısı ile ilgili olarak sert bir dille eleştiri oklarını BASKİ’ye yöneltirken, yaşadığı mahallede ise üç gündür su sıkıntısı çektiklerini iddia etti. Öyle ki bu iddialar doğru ise, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un ve BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram’ın acil olarak olaya el atması gerekiyor. Aksi takdir bu yaşanılan sıkıntı AK parti’ye büyük zarar verecektir.
İşte eski Başkan Adatepe’nin sosyal medya’da paylaştığı yazı: “Ey BASKİ sana ne diyeyim, ne demeliyim en kısası Allah belanızı versin, darmadağın olun inşallah. Siz diyeceksiniz senin duan geçmez ama ne azı dualı insanlar ileniyor bir bilsen. Kardeşim sizin karaağaç halkına bir gareziniz mi var. Ramazan mübarek gün millet abdesti dahi satın suyla alıyor. Ne yaptı bu Karaağaç size anlamadım, bu kadar kin olmaz 3 gün oldu ayıp be ne yazlıklarda, ne kışlıklarda herkes berbat bende levent kırca gibi skeç yapacağım. BASKİ, ‘BUSKİ’ diye bağıracağım. Hani sizin beyaz masanız uyuyor mu? yoksa kara masamı oldu. Allah sizi kahretsin.” Diye sitem etti.

Her gün bu şikâyetler bütün il genelinde çoğalıyor. Kimi sosyal medya isyan ediyor, kimisi ise kahvede, sokakta, cadde de ve kısaca ‘HER YERDE’ BASKİ hakkındaki sıkıntılarını dile getiriyorlar. BASKİ’ciler sanki Balıkesir’de AK Parti’ye zarar vermeye başladılar.
Özel Haber: Şevki MORALI

face

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1