EGE GÜNDEM GAZETESİ

Balkan: “Hedefimiz Huzurlu Ve Kaliteli Adres Olmak”

Balkan: “Hedefimiz Huzurlu Ve Kaliteli Adres Olmak”
18 views
17 Haziran 2016 - 11:57

Mıhlı bölgesi sahil şeridinde Küçükkuyu Belediyesine bağlı temizlik birimi sahil temizliği yaptı. Daha sonra ise Belediyeye bağlı temizlik birimleri mıhlı mahallesi bağbaşı mevkiinde sokakları yıkadı.
Küçükkuyu Belediyesi, yaz sezonunun gelmesiyle birlikte nüfusu her geçen gün artan belde de sahil düzenlemesi gerçekleştirdi. Yöre halkı ve şehir dışından gelen turistlerin büyük beğenisini toplayan ve yaz boyunca yoğun olarak kullanılan sahil plajında çalışmalar tamamlandı. Çalışkan Belediye Başkanı Cengiz Balkan: “Hedefimiz bu yılda yerli ve yabancı tatilcilerimize huzurlu ve kaliteli tatilin adresi olmak” dedi.

cengiz balkan
Küçükkuyu’lu hemşerilerine ve tatilini Küçükkuyu’da geçirecek misafirlerine daha iyi hizmet verebilmek için her yıl olduğu gibi bu yılda yaz sezonuna hazırlık çalışmalarını kararlılıkla gerçekleştirdiklerini belirten Belediye Başkanı Cengiz Balkan, “her yıl beldemiz de önemli atılımlar gerçekleştirdik. Bir yandan Beldemizin gelişimini artırırken diğer yandan da turizm kenti olan beldemizin, turizmden daha fazla pay almasını sağlayacak çalışmaları ortaya koyduk. Çevre temizliğimiz yanında, plajlarımızın ve sahillerimizin temizliği de bizim olmazsa olmazımızdır. Bu amaç doğrultusunda vatandaşlarımızla, esnafımızla ve turizm sektörünün dinamikleri ile el ele vererek önemli bir süreci başlatıp, sınırlarımız içinde bakımsız, kaderine terk edilen parklar ile sahillerinde temizliğini gerçekleştirdik. Küçükkuyu sınırları içerisinde ki tüm plajlarımız çıplak ayakla güvenle yürünebilecek, gönül rahatlığıyla uzanabilecek temizlikte olmaya devam edecektir” dedi. Haber: Şevki MORALI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1