EGE GÜNDEM GAZETESİ

BURHANİYE’DE ÇEVRE TEMİZLİĞİ VE OT BİÇME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BURHANİYE’DE ÇEVRE TEMİZLİĞİ VE OT BİÇME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
15 views
13 Haziran 2019 - 14:21
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Burhaniye Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte Öğretmenler Mahallesi ve İskele Yat Limanında bulunan yabani ot temizleme, mevsimlik bitkilerin çapalanması ve çim biçme çalışması tüm hızıyla devam ediyor.
Ekipler, ilçe genelinde boş arsalarda, kaldırımlarda, mahalle aralarındaki görüntü kirliliği oluşturan yabani otların temizliğinin ardından Öğretmenler Mahallesinde temizlik çalışması gerçekleştirdi.
İskele Yat Limanında yapılan yeşil alan çalışması tamamlanırken, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda diğer alanlarda da çalışmalar aralıksız devam ediyor.Başkan Ali Kemal Deveciler konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Vatandaşlarımıza daha kaliteli, daha temiz yaşam alanları sunmak amacıyla çevre temizliği ve çevre düzenleme çalışmalarımıza parklarımızın muhtelif alanlarda temizlik ve ot biçme işlemlerini devam ettiriyoruz. Görevlendirdiğimiz Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz mahallelerimizde yabani otları temizleme çalışması yapıyor. Şantiye ekiplerimiz de bozulmuş olan parke kilit taşlarının tamiratını yapıyor. Hemşehrilerimiz her şeyin en güzeline layıktır” dedi.
Öte yandan vatandaşlar ise yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini ifade ederek Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’e teşekkür ettiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.