EGE GÜNDEM GAZETESİ

Gömeç Polisi boş durmuyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Gömeç Polisi boş durmuyor
191 views
12 Haziran 2019 - 12:41
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gömeç İlçe Emniyet Amirliği ekipleri tarafından yapılan denetimlerde; 4 ayrı suçtan aranan ve hakkında kesinleşmiş cezası bulunan bir şahıs ile bir hırsızlık olayının şüphelisi uyuşturucu maddelerle yakalandı.

SUAT SALGIN (AYVALIK)
Alınan bilgiye göre; Gömeç İlçe Emniyet Amirliği bünyesindeki ekipler Çanakkale ile İzmir’i birbirine bağlayan E-87 karayolundaki uygulama noktasında yaptıkları kontrollerde; hakkında tefecilik, silahla tehdit, ruhsatsız silah taşıma ve hakaret suçlarından aranması ve yakalanması olan ancak iki yıldan bu yana kolluk kuvvetlerinden kaçtığı belirlenen T.G. isimli şahıs yakalanarak cezaevine teslim edildi.
Gömeç Polisi’nin yaptığı çalışmalar kapsamında; açıktan hırsızlık şüphelisi Y.S.B isimli şahısın İzmir’den Gömeç’e geleceği ihbarının alınmasının ardından hemen harekete geçildi.
Kısa bir operasyonla Y.S.B adlı şahsı kıskıvrak yakalayan ekiplerin, şahsın üst aramasında 1.66 gr. Metafetamin isimli sentetik uyuşturucu madde, aparat olarak kullandığı boş tükenmez kalem dışını ele geçirdi.
Şahsın otomobilinde yapılan arama çalışmalarında ise; 6,36 gram Scank ve 4,73 gram esrar maddesi olduğu değerlendirilen uyuşturucu maddeleri bulunarak, bu uyuşturucu maddelere el konuldu.
Y.S.B. isimli şahıs hakkında açıktan hırsızlık ve uyuşturucu madde imalatı ve ticareti yapmaktan adli tahkikat başlatıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.