Sarı ailesinin acı günü

11 Haziran 2019 Salı, 11:25

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı’nın babası Asri Sarı (78) vefat etti. Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören Sarı, yaşamla olan mücadelesini kaybetti.
CHP İl Başkanı Serkan Sarı, babasının ölümünü “Baba çınar ağacı gibidir. Meyvesi olmasa da gölgesi yeter. Canım babam seni çok seviyoruz” mesajıyla duyurdu.
Balıkesir’in tanınmış esnaflarından Asri Sarı’nın cenazesinin dün ikindi namazının ardından tarihi Zağnos Paşacamii’nde kılınan cenaze namazı sonrası Çınarlıdere Mezarlığında toprağa verildi.
Esnaf ve siyaset dünyasının bir araya geldiği cenazeye CHP MYK Üyesi Orhan Sarıbal, CHP Balıkesir Milletvekilleri Fikret Şahin, Ensar Aytekin, önceki dönem Mehmet Tüm, Namık Havutça, Haluk Ahmet Gümüş, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Manyas Belediye Başkanı Tancan Barcin, İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna, Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri ile çeşitli odaların başkanları, esnaflar ve çok sayıda Balıkesirli katıldı.
Ege Gündem Gazetesi merhuma Allah’tan rahmet, başta Serkan Sarı olmak üzere tüm ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB