Başkan Avcı Belediye Personeli ile İftar Sofrasında Buluştu

31 Mayıs 2019 Cuma, 01:52

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı her yıl olduğu gibi bu yıl da Belediye personeli ve aileleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Gelenek bu yıl da bozulmadı

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı Ramazan ayında personeline verdiği iftar yemeği geleneğini bu yıl da bozmadı. Başkan Avcı ÖğretmenEvi’nde gerçekleşen personel iftarında Belediye personeli ve aileleri ile iftar sofrasında buluştu. Geleneksel hale gelen iftar yemeğine Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, belediye bünyesinde çalışan personel ve aileleri katıldı.

“Birlik ve beraberliğimizi pekiştirdik”

İftar öncesi tüm masaları gezerek personel ile selamlaşan Başkan Avcı, iftar sonrası yaptığı konuşmada “ Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar sofrasında belediye çalışanlarımız ile bir araya gelerek birlik, beraberlik ve paylaşma duygularımızı pekiştirmiş oluyoruz” dedi

“Çalışma arkadaşlarımızla rahmeti paylaşalım istedik”

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen yemekte Başkan Avcı, “Ramazan Ayının sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi dileği ile Ramazan’ın feyzinden, bereketinden, rahmetinden istifade edilmesini temenni ediyorum. Cenab-ı Hak hamdolsun bizleri sağlıkla, huzurla yine iftar sofrasında buluşturdu. Ramazan, paylaşma, bereket ve rahmet ayıdır. Bizde çalışma arkadaşlarımızla rahmeti paylaşalım istedik. AltıeylülBelediyesi olarakbüyük bir aile olduklarını, bu büyük ailenin büyük bir özveriyle ilçe halkına hizmet etmek için çalıştığını söyledi. Başkan Avcı, “Altıeylül Belediyesi olarak halkımıza yaptığımız hizmette her birimizin ayrı ayrı emeği var. Bu yüzden gerçekten büyük bir aileyiz. Personelimiz görevlerini yaparken, çeşitli zorluklarla karşılaşıyor, halka hizmet edebilmek için fedakârlık yapıyorlar. Biz de personelimize, her zaman destek olan ailelerini bir araya getirmek, büyük bir aile olduğumuzu göstermek amacıyla iftar programı düzenledik. Emeği geçen ve katılan personellerimize, eşlerine teşekkür ediyorum” Bu mübarek ayda iftar yemeğimize gelerek bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB