MÜSİAD’ın geleneksek iftar programı yapıldı!

30 Mayıs 2019 Perşembe, 13:27

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Balıkesir Şubesi, düzenlediği iftar programıyla kentte siyaset, iş dünyası ile STK temsilcileri ve kurum idarecilerini bir araya getirdi.
GALA Aktivite ve Yaşam Merkezindeki iftar programına MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri Faruk İbrahim Özbek ve Fatih Uysan, Balıkesir siyaset iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.
İftar programının açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Balıkesir Şube Başkanı Tuncay Yıldız,
‘’Mübarek Ramazan ayının bu son günlerinde, MÜSİAD Balıkesir’imizin iftar sofrasında bizleri bir araya getiren Allah’ımıza hamdolsun. Bugün, MÜSİAD Balıkesir Şubemizin 5. Yıldönümüdür. Sayısı hızla artan iş adamlarımızla güçlenerek yoluna devam etmektedir.
MÜSİAD’ın amacı bir serveti değil; bir kültürü, medeniyeti, sevdayı, onuru ve samimiyeti evlatlarına miras olarak bırakmaktır.Amacımız; MÜSİAD’ın güç alanını, memleketimizin ve devletimizin menfaatleri adına etkin ve verimli hale getirmektir.
Marifet çok sesli ortamda yaşamanın bir arada olabilmenin mümkün olduğunu yeniden hatırlama zamanıdır.Biz birlikte olmanın gücüne inanarak yolumuza devam ediyoruz ve meselemiz Türkiye olsun diyoruz.Bizlerde MÜSİAD’ın bir neferi olarak elimizi taşın altına koymaya her zaman hazırız.’’ şeklinde konuştu.
Daha sonra söz alan MÜSİAD Yurtiçi Teşkilatlanma Komisyonu 1. Bölge Sorumlusu Faruk İbrahim Özbek, ‘’ MÜSİAD 29 yıldır, erdem ve yüksek ahlak temelinde ve değerlerinden ayrılmadan, iş dünyasında bambaşka bir anlayışın temsilcisi olmuştur. Yalnız ülkemizde değil, dünyanın hemen hemen her bölgesinde bu anlayışı gururla temsil etmektedir.
Bugün, dünyanın en etkin ve yaygın iş insanları derneği ve güçlü sermaye platformu olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Dünyada 94 ülke, 224 noktada faaliyetlerimizi sürdürürken, MÜSİAD ailemize yeni fertler kazanmaya da devam ediyoruz. Her gün daha fazla insana dokunabilmek ümidiyle yol alıyoruz.
Bu sırada, dünyada yaşanan dönüşüm ve değişime de en hızlı şekilde ayak uyduracak çözümler üreterek, ülkemizin gelecekte söz sahibi ülkeler arasında yer alması için var gücümüzle çalışıyoruz.’’ diye konuştu.
MÜSİAD Balıkesir Şubesine yeni katılan üyelere üyelik Kitleri takdim edildikten sonra aile fotoğrafı çektirilerek program sona erdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB