EDREMİT CHP İLÇE YÖNETİMİNDEN İMAMOĞLU’NA DESTEK

30 Mayıs 2019 Perşembe, 13:36

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit İlçe Örgütü, Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na bağış kampanyasında bulundu.
“Her Şey Çok Güzel Olacak”
Bağış kampanyası sonrası bir açıklama yapan CHP Edremit İlçe Başkanı Fatih Yılmaz; “YSK’nın aldığı akıl ve hukuk dışı kararla İstanbul’da 23 Haziran Pazar günü yeniden seçime gidiyoruz.
İstanbul halkının iradesini yok sayarak demokrasi tarihimizin en kara lekelerinden biri olarak kayıtlara geçen bu kararı şiddetle kınıyoruz.
Seçmen iradesine yönelik bu büyük haksızlığın başka bir boyutu daha var 23 Haziran seçiminde partiler hazine yardımı alamayacak.
İktidar partisi için bunun hiçbir önemi yok ama gücünü halktan alanlar için ciddi bir engel bu durumun farkında olan binlerce vatandaşımız bağışta bulunmak istediklerini ısrarla belirtiyorlar.Her birine yürekten teşekkür ediyoruz bu sıcak dostluk ve dayanışma talepleri doğrultusunda kampanya için Cumhuriyet Halk Partisi adına açılmış hesap numaralarına kimseye yük olmayacak 20 liralık bir bağış tüm gönülleri fethetmeye yetecektir.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB