Ayvalıklı engellilerden Başkan Yılmaz’a anlamlı ziyaret

24 Mayıs 2019 Cuma, 11:37

 

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde engellilere yönelik yapmış olduğu hizmetlerle gönüllerde taht kuran Birlik Ortopedik Engelliler Derneği (BOED) Genel Merkezi, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundular.

SUAT SALGIN (AYVALIK)
BOED Genel Başkanı Güler Çapraz Özlemiş’in yanı sıra genel merkez yöneticileriyle, dernek bünyesindeki yaklaşık 30 engelli üye tarafından yapılan ziyaret sohbet havasında geçekleşti.
BOED’in bünyesindeki engelliler iş atölyesinde engelli üyelerine kendi elleriyle yaptıkları ahşap bir tablonun Başkan Yılmaz’a hediye edildiği ziyarette, Yılmaz tüm engellilerle ayrı ayrı ilgilenmeyi ihmal etmedi.
Ayvalıklı engelli konuklarını büyük bir konukseverlik ve her zamanki güler yüzüyle karşılayan Başkan Yücel Yılmaz’a; kuruldukları 21 yıldan bu yana yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler veren Genel Başkan Özlemiş, gelecekte de yapmak istedikleri projeler hakkında da bilgiler verdi.
Engellilerle birlikte hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son bulan ziyarette Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, en kısa zamanda Ayvalık’a geldiğinde BOED’i ziyaret edeceğinin sözünü verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB