POTA’NIN YILDIZLARI LİGE DAMGA VURDU

15 Mayıs 2019 Çarşamba, 11:31

Balıkesir’i temsil eden ve tamamı Bandırma Basketbol Gençlik ve Spor Kulübü oyuncularından oluşan U14 kız basketbol takımı, 76 takımın katıldığı Anadolu Yıldızlar Ligi’ni
Türkiye ikincisi olarak tamamlayıp yıldızlar ligine damgasını vurdu.

Final maçında güçlü bir rakip olan İstanbul takımı ile karşılaşan Bandırma Basketbol Kulübü oyuncuları Türkiye 2.si olarak Bandırma’nın adını lige altın harflerle yazdırmayı başardılar.

Kulüp Başkanı Bora Öziş, “Bu yıl U14 Anadolu Yıldızlar Ligi’ne Balıkesir ilimizi temsilen katılan sporcularımız 76 takım arasından sıyrılarak final oynamayı başarmıştır. Türkiye 2. si olmayı başaran kızlarımızın bu büyük başarısı hepimizi gururlandırmıştır. Başarımızın kalıcı olması ve daha iyi dereceler için çok çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Emre Şen ve Yasin Poyrazlı’nın koçluğunu yaptığı Bandırma Basketbol Gençlik ve Spor Kulübü U14 kız basketbol takımı kadrosu ise Nisan Köseler,İlkesu Pehlivan, Ecem Tandoğan,Zeynep Hayat, Simay Çapa, Tuana Doğan, Azra Karşı, Melis Ersöz, Elihan Arkan, Büşra Erdil, Sıla Beke, Begüm Dağdelen, Gülçin Akyar, Elay Geyik, Tuana Kara, Damla Durukan, Fatma Güven, İlayda Erdim’den oluşuyor.

Oluşturduğu model ile ulusal alanda rekabetçi, etik değerlere ve sosyal sorumluluk bilincine sahip, başarılı ve gurur duyulan bir kulüp olan Bandırma Basketbol Gençlik ve Spor Kulübü yöneticilerini, takım koçlarını, sporcuları ve ailelerini tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB