ANNELER GÜNÜ’NDE HUZUREVİ ZİYARETİ

15 Mayıs 2019 Çarşamba, 11:30

CHP Edremit İlçe Başkanı Fatih Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Sema Önder ve üyeleri anneler günü nedeniyle Edremit Kızılay  Huzurevi’ni ziyaret ettiler.

CHP Edremit İlçe Başkanı Fatih Yılmaz, “Her insanın bir annesi vardır, anneler çocuklar üzerinde en çok hakkı olan insanlardır. Aslında annelerimizi sadece Anneler Günü’nde değil yaşamımızın her anında her gününde anmalıyız ve anneleri hiç unutmamalıyız.” Dedi.

CHP Edremit kadın kolları başkanı Sema önder Cumhuriyet kadınları olarak bu özel günde büyükleri ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirerek, “ Böylesine anlamlı bir günde burada kalan büyüklerimizle bir arada olmak istedik. Kadın Kolları ve İlçe BaşkanımızFatih Yılmaz  ile beraber burada kalan insanlarımızın hem anneler gününü kutladık hem de onlarla sohbet ederek sorunlarını, sıkıntılarını, özlemlerini dinledik. Bizler onların çocukları sayılırız. Şunu unutmamak gerekir ki; bizler yalnızca özel günlerde değil, her zaman onlarla beraberiz. Onların sorunu, sıkıntıları bizlerin de sorunu. Bugün olduğu gibi her zaman büyüklerimizle beraber olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB