KAYMAKAM SIRMALI’DAN ANNELER GÜNÜ DOLAYISIYLA ANLAMLI ZİYARET

14 Mayıs 2019 Salı, 11:40

Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Şehit Kr.Plt.Ütğm Tanju Baytekin’in annesi Bedia Baytekini ve Şehit Asb.Çvç. Ali Çakır’ın annesi Elif Çakır’ı ziyaret ederek, Anneler Günü’nü kutladı.
Kaymakam Sırmalı ve eşi Nuray Sırmalı şehit annelerin ellerini öpüp, Anneler Günü’nü kutladı.
Anneler Günü nedeniyle şehitlerimizin annelerini ziyaret ederek, dualarını aldıklarını söyleyen Kaymakam Sırmalı; “Annelerimiz yalnızca özel günlerde değil her zaman bizim için kıymetlidir. Devletimiz ve bizler her daim şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanındayız ve yanında olmaya da devam edeceğiz. Özellikle şehit ailelerimiz bizim için çok kıymetli onlar rahmetli şehitlerimizin bizlere emanetleridir, bizler de onların evlatlarıyız.
Kaymakam Sırmalı; “Sevgi ve şefkatiyle, sağlıklı nesiller yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimiz, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturmaktadır.
Annelerimiz yüreğinde her zaman sonsuz sevgi, sabır ve fedakârlık taşıyan, yaşantımızdaki en güvenli sığınak ve sıcacık sevgiyle hep yanımızda olan en değerli varlıklarımızdır. Bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok annelerimizin payı vardır. Onların değerini kaybetmeden zamanında bilmek, başımıza taç etmek ve gönüllerini hoş tutmak bizler için bir görevdir. Annelerimiz yalnızca özel günlerde değil her zaman bizim için kıymetlidir. Bu duygu ve düşüncelerle bütün annelerin ve özellikle şehit annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.
Şehit anneleri de Kaymakam Sırmalı ve eşi Nuray Sırmalı’nın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini sundular. Ziyarete SYDV Müdürü Elif çakır eşlik etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB