Pronto Tour 25. Yılını RAMADA KAZDAĞLARI’NDA kutladı

15 Nisan 2019 Pazartesi, 08:14

Pronto Tour 25. Yılını Ulusal Basın Mensuplarıyla Birlikte Kazdağlarında Kutladı

Bu hafta Sektörde 25. Yılını tamamlayan Pronto Tour, ulusal basın mensuplarıyla birlikte Ramada Kazdağları otelde 2 gün geçirdi. Sarıkız Etnografya Galerisi, Abdullah Efendi Konağı, Sutüven Şelalesini gezdiler. Edremit Bahar lokantasında akşam yemeği aldılar. Bölgeyi çok beğendiler. Yeni turlar oluşturacaklarını söylediler.

Bu önemli organizasyona Pronto Tour’un sahibi Ali Onaran, Pronto Tour’un yöneticileri, Hürriyet Gazetesi Ege Bölge Temsilcisi Deniz Sipahiler, Ulusal Gazete ve Dergilerin yazarları, editörleri ve genel yayın yönetmenleri katıldı. Perşembe akşamı Ramada Resort Kazdağları’nda gerçekleşen Gala Yemeği’ne yeni Edremit Belediye Başkanı Sayın Halim Arslan da katıldı.

Kendilerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyen otel işletmecisi Yağız Öngen, bölgenin tanıtımı için haberler, reklamlar yapmaya devam edeceklerini, bölgeye katma değer katacak yerli / yabancı turlar & turistler çekmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti. “Bölgenin dışarıdan otobüslerle tesise gelip, tesisten çıkmayıp, sonra bölge hakkında en ufak bir bilgileri olmadan geri yollandıkları tanıtımlara değil; ciddi pr niteliği taşıyan, kaliteli kitleyi buraya çekebilecek atılımlara ihtiyacı var” diye ekledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB