“SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ”

13 Nisan 2019 Cumartesi, 23:35

Bigadiç’i Ak Partiye, Ak Partiyi Bigadiç’e tekrar kazandıran Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu seçimlerden sonra vatandaşlarla buluştu. Davaya gönül vermiş, Avcu’yu seven ve seçen Bigadiç halkı İsmail Avcu’nun konuşmasını dinlemek için toplandı.
UYUMLU ÇALIŞACAĞIZ; HUZURU SAĞLAYACAĞIZ
Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu; “31 Martta demokrasinin gereği olan seçimleri ifa ettik, bizlere duyduğunuz güven ve teveccüh için, bizi ikinci kez bu göreve layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Beraber beş yıl geçirdik ve geçirdiğimiz bu süre zarfında ekibimle beraber halkımıza en iyi hizmeti vermek adına gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık. Bunun neticesinde sizlerin çalışmalarımızı görüp, bize güvenerek ikinci defa seçmeniz bizleri mesut ve bahtiyar etti. Beş yıl boyunca aldığı bütün kararları oy birliğiyle alan tek belediye Bigadiç Belediyesidir. Uyumlu geçen bu süre için mesai arkadaşlarıma, meclis üyesi kardeşlerime teşekkür ederim. Bu günkü başarımız birlikteliğin getirdiği huzur, ortak ideallerin neticesinde edinilmiş bir başarıdır. Önümüzdeki beş yıl boyunca bu minvalde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Pek tabi çıktığımız bu yolda bizlere yol gösteren Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi gönül belediyeciliğini icra edeceğiz. Kimseyi kırmadan, ötekileştirmeden hep beraber birlik içerisinde Bigadiç’imizi daha güzel bir geleceğe taşımak adına var gücümüz ile çalışacağız.
DURMAK YOK YOLA DEVAM
On altı yılda on dört seçim atlattık! Bunu her millet kaldıramaz, her lider de kaldıramaz Allahın izniyle bizlere verdiği güç ile halkımızın ‘durmak yok yola devam’ demesiyle her zorluğun üstesinden geleceğimize inanıyorum. Bunu başarabilecek tek bir millet var o da Türk milleti, bunu başarabilecek tek bir lider var Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır ve ne mutlu bize ki her ikisine de sahibiz. Bizlere düşen vazife bizlere güvenen bu halkın güvenini sarsmadan, görevimizi yerine getirmektir. Bu süreçte ne şanslıyız ki vizyonuyla, projeleriyle Balıkesir’i bambaşka bir yer haline getirecek bir Büyükşehir Belediye Başkanımız var. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile beraber yapılacak olan hizmetler, başlanacak projeler ile hem Balıkesir’imizi hem, Bigadiç’imizi güzel günler bekliyor.”dedi.
BİR BÜTÜN OLACAĞIZ
Ak Parti Milletvekili Belgin Uygur Gökçe’de Bigadiç halkına destekleri için teşekkür etti. Milletvekili Belgin Uygur Gökçe konuşmasında şunlara değindi; ” 31 Mart yerel seçimlerinde Bigadiç halkı hizmet belediyeciliğinden, gönül belediyeciliğinden yana olduğunu bir kez daha gösterdi. Her zaman söylediğimiz gibi bundan önce yaptıklarımız, bundan sonra yapacaklarımızın teminatıdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 1994 yılından bu yana devam eden hizmet belediyeciliğini, gönül belediyeciliğini bizler devam ettiriyoruz. İlçe Belediye Başkanlarımız, milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye başkanımız ile birlikte beş yıl boyunca verdiğimiz sözleri yerine getirmek adına gayret göstereceğiz. Bundan sonra bizlere düşen en büyük görev kimseyi ayırmadan, hiç kimseyi ötekileştirmeden birlik, beraberlik içerisinde bir bütün olacağız. Hepimizin telefonu aynı ve 24 saat açık ne zaman ulaşmak isterseniz, bize ulaşabilirsiniz bizler bu yola hizmet için çıktık elimizden geleni yapacağız.
GELECEĞİ HEP BİR LİKTE İNŞA EDECEĞİZ
Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz vizyon sahibi, geleceği planlayan ve inşa edebilecek yetiye sahip birisi olarak Balıkesir’imizi 20 ilçesiyle birlikte ileriye taşıyacağına inanıyorum. Seçim boyunca vatandaşlarımıza verdiğimiz sözlerin sonuna kadar arkasındayız. Bu yolda bize eşlik eden, bizlere desteğini esirgemeyen herkese teşekkürü bir bor bilirim.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB