BAŞKAN TOLGA TOSUN HAFTASONU MESAİSİ İLE BAŞLADI

08 Nisan 2019 Pazartesi, 00:53

Cuma günü mazbatasını alan Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ve Meclis Üyeleri devir teslim töreniyle görevine başlamıştı.

Bugün, Cumartesi günü sabah dokuzda önce Bandırma Belediyesi Şantiyesinde incelemelerde bulunan Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Başkan yardımcıları Metin Ok, Ozan Onur ve Meclis Üyesi Mesut Özdemir incelemelerde bulundular. Bandırma’daki incelemelerden sonra Aksakal ve Edincik’te incelemelerde bulundular. Ayyıldız Tepe Taşkırma Tesislerinde de incelemelerde bulundular.

Aksakal ve Edincik’te vatandaşlarla da sohbet edip verdikleri destek için teşekkür eden Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun; “Biz sevdiğimiz kentimize hizmet için yola çıktık. Belediyemizin tüm imkanlarını en verimli ve en etkin bir şekilde kullanarak Bandırma’mıza adaletli bir şekilde hizmet edeceğiz. Artık kaybedecek bir dakikamız yoktur. Belediyemizin tüm personelinden daha özverili bir çalışma bekliyorum. Kentimizi, büyük ailemizin her bireyiyle birlikte yöneteceğiz. Hepimizin yaşadığı kente ve ülkemize karşı sorumluluğu var. Hepimiz bu sorumluluk bilinciyle çalışacağız. Kazanan Bandırma, kazanan Türkiye olacak” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB