EGE GÜNDEM GAZETESİ

3 KİTAP BİR ARADA

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
3 KİTAP BİR ARADA
14 views
27 Mart 2019 - 9:57
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bandırma Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor.
Bandırma Belediyesi, Kültür Yayınları adı altında okuyucularla buluşan 3 kitap için tanıtım ve imza günü düzenleniyor. Bandırma da Sporun Nefesi, Bir Köyün Hikayesi DUTLİMAN ve Ateş Parçası kitaplarının Tanıtım ve İmza Günü 28 Mart Perşembe Günü saat:17.00 de Belediye Nikah Salonunda düzenlenecek oturumla gerçekleştirilecektir. Tüm kitapseverlerimiz Tanıtım ve İmza Gününe davetlidir…
TANITIMI VE İMZA GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLECEK KİTAPLAR
1-“BANDIRMA’DA Sporun Nefesi “ Araştırmacı gazeteci , yazar Önder Balıkçı ve Ahmet Pesen’in kaleme aldığı kitap , Bandırma da sporun Cumhuriyetin ilk yıllarından günümüze gelişimini ve dikkatimiz çekecek bir çok anektod barındırıyor.
2- “BİR KÖYÜN HİKAYESİ DUTLİMAN” Ersoy Aydoğan tarafından kaleme alınan kitap, Balkan Mübadelesi ve Dutliman tarihine ışık tutuyor.
3- “ATEŞ PARÇASI” İlk olarak Pakize Başaran tarafından 1951 yılında Benim Doktorum adında okuyucuyla buluşan roman Bandırma Belediyesi tarafından yeniden basılarak “ Ateş Parçası” ismiyle raflardaki yerini aldı.
Kitaplar ve Yazarlar hakkında merak edilenler için 28 Mart Perşembe günü saat:17.00 de Belediye Nikah Salonunda buluşuyoruz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.