Esin Balıbek, Ahmet Akın ile Kırsalda

14 Mart 2019 Perşembe, 10:46

Millet İttifakı CHP Altıeylül Belediye Başkan Adayı Esin Balıbek’in kırsal mahallerde sürdürdüğü son seçim çalışmalarına CHP Milletvekili Ahmet Akın’da katılarak destek verdi. Ziyaretler sırasında partisinin belediye başkan adayı Balıbek’in elini kaldıran Akın; seçmenden destek isteyerek: “Artık Alteylül’e kadın eli değme vakti geldi” dedi.

Millet İttifakı CHP Altıeylül Belediye Başkan Adayı Esin Balıbek, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Gündüz ilçe sokaklarında esnaf ile kucaklaşan Balıbek, gece ise kırsal mahallelerde kendisi ve ittifakın adayı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok’a destek istiyor.
Balıbek, son seçim çalışmasını Altıeylül ilçesinin Balıklı ve Çandır kırsal mahallelerinde yaptı. CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın’ın da katılarak Balıbek’e destek verdiği ve seçmenden oy istediği seçim çalışmalarına CHP İl Başkanı Serkan Sarı, İlçe Başkanı Hakan Şehirli, Altıeylül Belediye Meclis Üyesi Adayları, kadın kolları ve İyi Parti üyeleri katıldı.
KIRSALDA (KÖY) MİLLET İTTİFAKI RÜZGARI!
Kırsal Mahalle ziyaretlerinde konuşan CHP Milletvekili Ahmet Akın, kendi adaylığının geri çekilmesine rağmen partisi için seçim çalışmalarına katıldığını bugünde Altıeylül Belediye Başkan adayı Esin Balıbek’e destek için köye geldiğini söyledi. Ak Parti’li belediyelerin Balıkesir’i yönetemediğini iddia eden Akın, “Esin Balıbek, uzun zamandır bu seçimler için çalışıyor. Altıeylül son 5 yıllık süreçte iyi yönetilemediği gibi borçlu bir belediye haline geldi. Köylerin sorunları ile ilgilenilmedi. 31 Martta vereceğiniz oylarla CHP’nin sosyal belediyecilikte elde ettiği başarıları Altıeylül’de görebilirsiniz. Altıeylül’e Esin Balıbek ile artık kadın eli değmeli. Bu ilçenin sorunları ancak CHP’li belediyeler ile çözülür” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB