‘’BELEDİYE BAHANE DEĞİL, HİZMET ÜRETME YERİDİR’’

13 Mart 2019 Çarşamba, 13:49

Millet İttifakı’nın CHP’li Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan, CHP önceki dönem Edremit İlçe Başkanlarından Yurt Yıldırım ile birlikte Akçay Mahallesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.
CHP önceki dönem İlçe Başkanlarından Yurt Yıldırım ile birlikte Akçay’da esnafları ziyaret eden CHP’li Başkan Adayı Arslan, hem esnafların sorunlarını dinledi hem de Akçay’a dair projelerinden bahsetti.
Akçay’ın 5 yıldır doğru düzgün değil, deyim yerindeyse hiç hizmet alamadığını ifade eden Başkan Adayı Arslan, şöyle konuştu
‘’Bir tane esnaf da belediyeden şikayetçi olmasın… Gerçekten çok ilginç, inanmakta güçlük çekiyorum. Yolda denk geldiğimiz hemen her vatandaş malum yol sorunundan bahsediyor. Yol demek, medeniyet demektir. Belediye, vatandaşın bir yolunu dahi yapamayacak ise neden var Kaç yıldır şu yollar kazıldı bırakıldı ayıptır ayıp! Belediye bahane değil, hizmet üretmek yeridir. Ama bizim bahanede çok mahir bir belediye reisimiz var biliyorsunuz. Lafa gelince mangalda kül bırakmazlar ama şu Akçaylının yol problemine bir türlü derman olamadılar. Onlar olamadılar ama 31 Mart’ın hemen ardından biz derman olacağız. Derman belediyeciliği diye boşuna demiyoruz. Edremit’e 5 yıldır hangi derdi yarattılar ise hepsinin dermanı bizde. Edremit’e 10 yıl, 15 yıl önce hangi derdi yarattılar ise hepsinin dermanı bizde. Lafla peynir gemisi yürümez. İcraat ortaya koyacaksın. Edremit Belediye Başkanlığı koltuğuna oturmuş, yetkiyi ve gücü eline almış olanlar o zaman yapamadıkları neyi şimdi yapacaklar Hala daha utanmadan sıkılmadan vatandaşın karşısına çıkıp proje anlatıyorlar. Vatandaşlarımız gibi ben de gülüyorum. Yemin ederim gülüyorum. Eminim kendileri de acınacak hallerine gülüyorlardır.’’ dedi.
Akçay esnafının ilgisinden son derece memnun olduğunu belirten CHP önceki dönem Edremit İlçe Başkanı Yurt Yıldırım ise, 31 Mart’ın ardından tüm Edremit’te hizmet musluğunun açılacağını söyledi. Vatandaşın her türlü derdini kendi dertleri gibi gördüklerini ve bu yüzden vatandaşlar tarafından takdir topladıklarını belirten CHP’li eski Başkan Yıldırım, Hasan Arslan ve ekibine kefil olduğunu ve hizmet noktasında her zaman destekçisi olacaklarını ifade etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB