HAVRAN ANADOLU LİSESİ SPORCULARINDAN KAYMAKAMIMIZA ZİYARET

08 Mart 2019 Cuma, 11:33

Havran Anadolu Lisesinin okul sporları müsabakalarına ve çeşitli turnuvalara katılarak dereceler elde eden sporcu öğrencilerini Kaymakamımız Şeref AYDIN makamında kabul etti. Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf SÖBÜOĞLU, Havran Anadolu Lisesi Müdürü Hikmet UYAN, Okulun Beden Eğitimi Öğretmenleri Erinç DERELİ ve Ahmet BİNİCİ de yer aldı. Ziyarete kupaları ile gelen öğrenciler Kaymakam Şeref AYDIN’a çiçek takdim ederken, okulun sportif faaliyetlerine desteklerinden dolayı okul müdürü Hikmet UYAN da bir plaket sundu.
Kaymakam Şeref AYDIN öğrencileri başarılarından dolayı kutlayarak kendisine verilen en anlamlı hediyenin bu ziyaret olduğunu ve sporla ilgilenen öğrencileri ağırlamaktan mutlu olduğunu söyleyip sporun hayatlarında daima yer almasını istedi. Spor sayesinde hem sağlığımıza katkı sağladığımızı hem de vaktimizi faydalı olarak değerlendirip hayatımızı disipline ettiğimizi vurgulayıp öğretmenleri ve okul yöneticilerine teşekkür etti.
Öğrencilerle sportif çalışmalar ve spor kültürü üzerine yapılan keyifli bir söyleşiden sonra çekilen hatıra fotoğrafı ile ziyaret sona erdi.Ayhan KURT

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB