EGE GÜNDEM GAZETESİ

Tekvandoda milli görev

Tekvandoda milli görev
17 views
21 Şubat 2019 - 12:59

 

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin sevilen antrenörlerinden Volkan Sersan, milli takımda görev aldı.

SUAT SALGIN (AYVALIK)
Türkiye Taekwondo Federasyonu ev sahipliğinde Antalya’da başlayan ve 51 ülkeden 1615 sporcu ile büyük bir katılıma sahne olan 6.Türkiye Açık Taekwondo Şampiyonasında Ayvalık Spor Kulübü antrenörü Volkan Sersan ‘a milli takım antrenörü olarak görev verildi.
13 yıldır Ayvalık’ta yüzlerce sporcu yetiştiren aynı zamanda uluslararası ve ulusal maçlarda derece elde etmiş birçok başarılı sporcuya sahip olan Sersan, halen daha Gençler Milli Takım Antrenörü olarak aktif görev yapıyor.
Sporcularına vermiş olduğu değerler eğitimleri ile sporun dışında sporcularının her konuda örnek bir birey olmaları için çaba göstermesiyle gönüllerde taht kuran Sersan, aynı zamanda okullardaki kariyer günleri etkinliklerine de katılarak bilgi ve tecrübelerini ilçedeki çocuk ve gençlere aktarmasıyla tanınıyor.
Her gün çalışmalarını Ayvalık Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Taekwondo salonunda sürdüren Volkan Sersan 13-17 Şubat tarihleri arasında yapılan müsabakalarda Türk Milli Takımı adına yarışan Gençler kategorisindeki sporcuların maçlarında büyük bir başarıyla görev yaptı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1