EGE GÜNDEM GAZETESİ

SÖZ VERDİ, YAPTI GURURUNU YAŞIYOR

SÖZ VERDİ, YAPTI GURURUNU YAŞIYOR
493 views
21 Şubat 2019 - 14:34

Balya Belediye Başkanı Rüzgarın oğlu Osman Kılıç verdiği sözleri yerine getirmenin gururunu yaşıyor. 31 Mart seçimlerine Balya’da Cumhur İttifakı olarak aday olan Osman Kılıç, “Biz milletimizin aklını çelmenin değil, gönlüne girmenin peşindeyiz” anlayışıyla, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin izinde, samimiyetle milletimize hizmet için yürüyoruz” dedi.

Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç, 2014 seçimlerinde halkına verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor. Seçildiği günden itibaren arı gibi çalışıp Balya’nın çehresini değiştiren Başkan Kılıç sözünün eri olduğu bir kez daha kanıtladı.
Balya Belediyesi tarafından kendi imkanlarıyla; Eski okul ve bahçesinin bulunduğu alanı restore ederek 6 bin 540 metrekare alan üzerine çok amaçlı sosyal tesis inşa etti. Tesis içerisinde, kapalı ve açık düğün yapılabilecek alanın olduğu , köylünün hayırlarını yapabilecek içerisinde ; kap ve tabaklarını koyabileceği bir bölüm olup 8 metre bacası ve mutfağı olan, 320 metrekare kapalı salonu , 4 bin metrekarelik piknik ve oyun park yer alıyor. Balya’nın çevre köylerinden de gelip her türlü düğün, hayır ve şenliklerini de yapabilecek harika bir sosyal tesis..
Verdiği sözleri tutup gerçekleştirmenin gururunu yaşayan Rüzgarın oğlu Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç, tesislerden herkesin faydalanabileceğini söyledi.
Başkan Kılıç,”Çok Amaçlı Sosyal Tesisimizi tamamen kendi imkanlarımızla Balya’ya kazandırdık. Biz milletimizin aklını çelmenin değil, gönlüne girmenin peşindeyiz.Biz hizmet için buradayız. Amacımız vatandaşlarımızı mutlu etmektir. Devlet bunun için vardır. Cumhur ittifakı ile bundan sonraki dönemde de Balya’mıza daha çok hizmetler getireceğiz. Balya, Allah’ın izniyle bizim dönemimizde hizmetle tanışmaya başladı ve bundan sonra da tarihlerinin en iyi hizmetini alacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1