EGE GÜNDEM GAZETESİ

KÜÇÜK ESNAF ÖNCELİĞİMİZ OLACAK

KÜÇÜK ESNAF ÖNCELİĞİMİZ OLACAK
22 views
21 Şubat 2019 - 14:22

 

Seçim çalışmaları kapsamında Küçüksan esnaflarını ziyaret eden Millet İttifakı Altıeylül Belediye Başkan Adayı Esin Balıbek, esnafın dükkanında çekiç sallayıp dert dinledi.
Millet İttifakı Altıeylül Belediye Başkan Adayı Esin Balıbek, beraberinde CHP ve İyi Parti yönetici ve üye bir grup ile birlikte KÜÇÜKSAN esnafını gezerek, onlarla hem sohbet etti hem de sorunları dinledi.
31 Mart’ta yerel yönetimlerdeki değişimle birlikte daha güzel bir Altıeylül ve Balıkesir hedeflediklerini söyleyen aday Balıbek, “Kadın eli değecek Altıeylül’deki değişimi herkes görecek” dedi.
YEREL VE KÜÇÜK ESNAF ÖNCELİĞİMİZ OLACAK
Ziyaretlerinde küçük esnafa projelerini anlatan ve kendisine destek isteyen kadın aday Esin Balıbek, “CHP’nin sosyal demokrat belediyeciliğinin en güzel örneklerini Altıeylül’de sergileyeceğiz. Altıeylül’ü katılımcı bir anlayış ile Altıeylül’de yaşayanlarla birlikte yöneteceğiz. ‘Ben yaptım oldu’ anlayışı ile değil halkın isteği projeleri hayata geçireceğiz.
Özellikle küçük esnaf ve yerel işletmeler önceliğimiz olacak. Belediye işlerini yaptırırken de buna dikkat edeceğiz. Belediyenin bir takım hizmet alım ve işlerini Balıkesirli esnaftan yapacak. Balıkesir, Altıeylül’de üreten, yaşayanın haklarını korumak bizim görevimiz.
Millet İttifakı’yla bu işi başaracağız. Bir, beraber olacağız, millet için çalışacağız. Bir kadın aday olarak sadece kadınlardan destek istemiyorum, gençler, beyler, yaşlılar ve esnaf herkesin oyuna talibiz” dedi.
KÜÇÜKSAN esnafı ise ekonomik sıkıntılar yaşadıklarını, kredilerle küçük dükkânlarını ayakta tuttuklarını ve herkesin borçlu olduğunu anlattı ve projelerini dinledikleri kadın aday Balıbek’e 31 Mart’ta destek verip oy atacaklarını söylediler.
ÇEKİCİ SALLAYIP DERT DİNLEDİ!
Öte yandan KÜÇÜKSAN esnafı ile kucaklaşan Millet İttifakı Altıeylül Belediye Başkan Adayı Esin Balıbek, oldukça renkli görüntüler içinde dünkü gezisini tamamladı. Bu hafta hergün gündüz sanayide eanaf ile birlikte olacak. Sanayi esnafını dükkanında çekiç sallayan, araç tamir eden Balıbek, aracını bakıma getiren vatandaşlarla da sohbet ederek yerel seçimlerde Büyükşehir’de İsmail Ok’, Altıeylül’de ise kendisine destek istedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1