EGE GÜNDEM GAZETESİ

“EDREMİT, PROJELERLE ŞAHLANACAK”

“EDREMİT, PROJELERLE ŞAHLANACAK”
19 views
20 Şubat 2019 - 14:27

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, Edremit ilçesinin hak ettiği ve özlem duyduğu hizmetleri alabilmesi için Cumhur İttifakı’na ihtiyaç olduğuna vurgu yaparak “Edremit halkı ne yapacağını iyi bilir” dedi.
AK Parti ve MHP’nin, ülkenin bekası ve birlikteliği için oluşturduğu Cumhur İttifakı gün geçtikçe güçlenirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesir mitinginde yaptığı konuşması, bölgede yatırımların artacağını gösterdi. Kazdağları’na jeopark projesi yaparak jeotermal turizmi ile dağ turizmini bir arada modern tesisler ile yerli ve yabancı turistlere sunacak olan proje, Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç’ın vaat ettiği ve bünyesinde kruvazör limanı da bulanacak olan medikal vadi projesiyle birleşince, Edremit Türkiye’nin turizmde öncü bölgesine dönüşecek. Edremit’i gelecek nesillere çok daha modern bir kent olarak taşıyacak olan çok sayıda kalıcı proje ile insanları heyecanlandıran Av. Tuncay Kılıç, Cumhur İttifakına olan güvenin boşa çıkmayacağını taahhüt etti.
“HER GÜN YÜZLERCE TURİST EDREMİT’E GELECEK”
Edremit halkının en iyi hizmete, en iyi yollara, en modern kamusal alanlara, en ferah cazibe alanlarına, kısacası her şeyin enlerine layık olduğunu her fırsatta dile getiren Tuncay Kılıç, “Tarihi, kültürü, sanatı, sanatçıları, eşsiz turizm alanları ile Edremit, dünyanın nadide yerleşim yerleri arasında. Edremit yılın 12 ayı turizmin olabileceği olanakları barındırıyor. Mavi bayraklı plajlarımız ile deniz turizmi. Yer altı kaynaklarımız ile elde ettiğimiz jeotermal suyumuz sayesinde termal sağlık turizmi. Alpler’den sonra dünyanın en bol oksijenine sahip efsanevi Kazdağları ile dağ sporları turizmi. Tarihi ve turistlik alanlarımız ile tarih turizmi. Yani turizmin her çeşidini Edremit’te bulabiliyoruz. Bu turizm olanaklarımızı bir paket halinde yerli ve yabancı turistlere sunabilmemiz için ciddi projelerle yatırımlar yapılması gerekli. Bu yatırımları Cumhur İttifakı ile turistlere sunmaya hazırız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da vaat ettiği jeopark projesi Edremit’in geleceğine yön verecek. Medikal vadi projemiz sayesinde de turist gemileri ilçemize gelecek ve her gün yüzlerce turist bölgeyi gezip esnafımızı ihya edecek. Bunlar hayal değil. Allah’ın izni ile hepsi gerçekleşecek. Daha bir çok kalıcı projelerimiz var. Halkımız Cumhur İttifakına olan güvenini zaten gösteriyor. Edremit halkı her şeyin en iyisini hak ediyor. Edremit hizmet bekliyor. Cumhur İttifakı, laf değil hizmet vaat ediyor. Edremit’i seviyoruz” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1