EGE GÜNDEM GAZETESİ

“BEN EDREMİT SEVDALISIYIM”

“BEN EDREMİT SEVDALISIYIM”
35 views
15 Şubat 2019 - 10:49

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç; “Ben Edremit sevdalısıyım. İçimizdeki hizmet meşalemiz hiç sönmeyecek. Yolumuz uzun, önümüz aydınlık.”
AK Parti ve MHP’nin ortaklığı ile milli duygular içinde oluşturulan Cumhur İttifakı’nın Edremit Belediye Başkan Adayı ve Edremit’in 2 dönem Belediye Başkanlığı görevlerini yürüten Av. Tuncay Kılıç, adaylığı açıklandığı günden itibaren Cumhur İttifakı’nı ilçe halkına tanıtmaya devam ediyor. AK Parti ve MHP Edremit İlçe Teşkilatları ile birlikte 31. Mart gününe kadar ilçe genelinde çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmamaya kararlı olan Kılıç, gittiği her mahallede ilgi ve sevinç ile karşılanıyor.
Edremit’in daha aydınlık günlere ulaşması, kronikleşmiş sorunların çözümü ve ilçeyi daha iyi yaşanabilir bir düzeye taşımak için, kalıcı projelerle Edremit Belediyesi’ni yeniden şaha kaldırmaya hazırlanan Av. Tuncay Kılıç, insanların sevinç ve hüzünlerine ortak oluyor.
Kılıç, beraberindeki AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı Teşkilat Başkanı Yaşar Karabulut, MHP Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Kabaklı, Balıkesir Ülkü Ocakları İl Başkanı Halil Görmen, Edremit Ülkü Ocakları Başkanı Saim Gürkan Çetin ve partililer ile birlikte, kırsal Kızılkeçili ve Çamlıbel Mahalleleri’ndeki cenaze törenlerine katıldı. Her iki mahalledeki esnaf ve kıraathanelerdeki mahalle halkı ile buluşan Tuncay Kılıç, yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılaştı. Yoğun programına rağmen engelli vatandaşları da evlerinde ziyaret etmeye özen gösteren Kılıç, Edremit’te yaşayan Siirtli vatandaşlarla da görüştü. Siirtli vatandaşlar, Cumhur İttifakı’na destek sözü verdi. İlçedeki Kur’an Kursları, özel eğitim kurumları, alışveriş merkezleri gibi mekanlara da giden Kılıç, gün boyu ilçenin pek çok noktasındaki vatandaşların davetlerine katılmaya gayret ediyor.
Her fırsatta Edremit’i daha aydınlık günler beklediğine vurgu yapan Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, “Önceki başkanlık dönemlerinde Edremit’i bir marka şehir haline getirebilmek, yaşam standartlarını artırmak, ilçeyi daha iyi yaşanılabilir bir ilçeye dönüştürmek için uğraştım. İlçemizin tanıtımını çok şükür iyi şekilde yaptık. Kalıcı projeler ile ilçemizin her noktasında iz bıraktık. Bazı çok önemli projelerimiz yarım kaldı. Bunları önümüzdeki dönemde Allah nasip ederse tamamlayacağız ve Cumhur İttifakı gücüyle inşallah çok daha güzel projelere imzalar atacağız. Edremit’in önü aydınlıktır. Yolumuz uzun. Allah yolunda olanların yolları açık olur, aydınlık olur. Ben Edremit sevdalısıyım. İçimizde yanan hizmet meşalemiz hiç sönmeyecek. Edremit halkı her şeyin en iyisine layıktır. El ele gönül gönüle olduğumuzda Allah’ın izni ile çözemeyeceğimiz sorun, aşamayacağımız engel yoktur. Cumhur İttifakı Edremit’i yeniden hak ettiği yere getirecektir. Cumhur İttifakı’na ve şahsıma gösterilen teveccühten dolayı tüm halkımıza şimdiden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kılıç, beraberindeki siyasi parti yetkilileri ve gönüllü vatandaşlar ile birlikte ziyaretlerini gece saatlerine kadar devam ettirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1