EGE GÜNDEM GAZETESİ

KAFAOĞLU “GÖNEN’İ HEYECANLI GÖRDÜM”

KAFAOĞLU “GÖNEN’İ HEYECANLI GÖRDÜM”
14 views
14 Şubat 2019 - 11:02

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu kaplıcaları, pirinci ve iğne oyasıyla meşhur Gönen ilçesindeydi. Kafaoğlu Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Gönen Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşı, Gönen AK Parti İlçe Başkanı Merve İşgüdar ve partililer ile buluştu. Kafaoğlu ilk olarak AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti, ardından İtfaiye amirliğini ziyaret ederek çalışma arkadaşları ile buluştu.

Başkan Kafaoğlu daha sonra Gönen ilçesindeki Pazar yerini ziyaret etti, vatandaşlardan destek istedi. Gönen Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşı ile birlikte esnaflardan ve vatandaşlardan ilgi gördü. Kafaoğlu 25-29 Eylül 2019 tarihlerinde Balıkesir’de gerçekleşecek olan 4. Uluslararası Termal Sağlık Turizmi Zirvesi için Danışma Kurulu toplantısına katıldı. Başkan Kafaoğlu aynı gün Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ile birlikte Aslantepecik ve Atköymahallerini ziyaret etti, vatandaşlardan destek istedi.

Başkan Zekai Kafaoğlu Gönen ilçesi ziyaretinde “Gönen’i heyecanlı gördüm, 31 Mart’ta zafer yakın” dedi.

Parti teşkilatına seslenen Kafaoğlu şunları kaydetti: “ Çocuklarımızı, torunlarımızı gelecekte daha güçlü, daha müreffeh bir Türkiye’de yaşatmak için mücadele ediyoruz. Kendi şahsımız için mücadele ediyorsak kaybederiz. Şahıslar önemli değil bizde, önemli olan davamızdır. Önemli olan bizim hareketin başarılı olmasıdır. Önemli olan Cumhurbaşkanımızın boynunu aşağı eğdirmemektir. Bugün Erdinç olmayabilirdi, başkası olurdu bizim için fark etmez. Genel Başkanımız ne dediyse başımızın üstünde yeri var, hepimiz onun arkasında saf tutarız. Sizler sadece Gönen, Balıkesir, Türkiye için siyaset yapmıyorsunuz tüm dünyadaki mazlum ülkeler için yapıyorsunuz. Dünyadaki tüm ülkelerin gözleri bizim üzerimizde. Kişilere takılıp kalmayın. Gönen’de başarılı olacağımıza inanıyorum. Sadece Gönen’de oy kullanmayacaksınız, büyükşehir içinde çalışacaksınız. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Yücel Yılmaz kardeşimiz, onun benden benim ondan bir farkımız yok. Başarılı olmamız için çalışıyoruz. Ben aday değilim ama davamız için, başarılı olmak için sahadayız. 31 Mart akşamı Gönen’den mutlu haberleri bekliyoruz, 3 dönemden bu yana bizde olan ilçeyi kaybetmeyi düşünmüyoruz.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1