EGE GÜNDEM GAZETESİ

KILIÇ, YARALARI SARMAYA KARARLI

KILIÇ, YARALARI SARMAYA KARARLI
34 views
13 Şubat 2019 - 10:28

Geceleri mahalle kıraathanelerinde halk meclisleri kuran Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, “Allah’ın izni ile Edremit’i hak ettiği yerlere getirmek için, boşa geçen zamanları hızla telafi edip, eskiden olduğu gibi hayal bile edilemeyen projeleri halkımıza sağlamak için hazırız” dedi.
Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, gün boyu yaptığı esnaf ve halk buluşmalarına geceleri de devam etmeye başladı. Gündüz gün boyu ilçe esnafıyla buluşup Edremit Pazartesi Pazarı’nı gezen Kılıç, gece de aynı bölgedeki Pazartesi Kıraathanesi’nde Cumhur İttifakı gönüllerinin kurduğu halk meclisine katılıp halkın dertlerini dinledi. AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı ve MHP Edremit İlçe Teşkilatları’nın başkan ve yöneticileri ile mahalle temsilcileri, Edremit Ülkü Ocakları Başkanı Saim Gürkan Çetin ile ülkücü gençlerin katıldığı programa, çok sayıda mahalle sakini yoğun ilgi gösterdi.
Oluşturulan halk meclisinde siyasi parti başkanlarının yaptığı açış konuşmalarının ardından duygu ve düşüncelerini dile getiren Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkanı Av. Tuncay Kılıç, “Biz, sizlerle beraber güç topluyoruz. Sizler geçmiş dönemlerde olduğu gibi bizlerin hep yanımızda oldunuz. Allah hepinizden razı olsun. Edremit büyük bir aile. Biz de adalet ile hakkaniyet ile, üsten hizmet anlayışımız ile inşallah bu aileye layık işler yapacağız. Allah hayırlısını versin. Kalbimizde bir kötülük var ise Allah bize bu görevi nasip etmesin. Fakat kalbinde kötülük olanlara da nasip etmesin inşallah. Sağ olun, var olun. Cumhur İttifakı olarak çok güçlüyüz ve giderek daha da güçleniyoruz. Biz vatan hainleriyle, fitnecilerle beraber olmadık ve olamayız. Allah’ın izni ile Edremit’i hak ettiği yerlere getirmek için, boşa geçen zamanları hızla telafi edip, eskiden olduğu gibi hayal bile edilemeyen projeleri halkımıza sağlamak için hazırız” diye konuştu.
Kılıç’ın konuşması, sık sık alkışlarla kesildi ve mahalle halkının samimi yaklaşımı dikkat çekti. Konuşmaların ardından, Av. Tuncay Kılıç ve beraberindeki partili topluluğu, mahalle halkının soru ve önerilerini dinledi. İlçenin kronik sorunlarını dile getiren vatandaşlar, Kılıç’tan çözüm sözü aldı ve gecenin sonunda basın mensuplarına toplu hatıra fotoğrafları çektirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1