EGE GÜNDEM GAZETESİ

İÇİMİZDEKİ HİZMET AŞKI BİTMEZ”

İÇİMİZDEKİ HİZMET AŞKI BİTMEZ”
10 views
13 Şubat 2019 - 10:25

Cumhur İttifakı’nın Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, ilçe merkezindeki Pazartesi Pazarı’nda pazarcı esnafı ve alışveriş yapan mahalle halkıyla bir araya gelip sıkıntılarını dinledi.
İçindeki hizmet aşkı, tecrübesi ve gönül adamı kişiliğiyle tanınan Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, gece gündüz, dur durak bilmeden halkın içinde olmaya devam ediyor. İnsanların gönüllerine girmeyi yaşam felsefesi edinen Kılıç, son ziyaretini, beraberindeki AK Parti ve MHP Edremit İlçe Teşkilatlarının başkan ve yöneticileriyle birlikte Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Pazartesi Pazarı’na gerçekleştirdi. Kalabalık bir partili topluluğu ve Edremit Ülkü Ocakları mensuplarıyla birlikte semt pazarına adeta çıkarma yapan Kılıç, her zaman olduğu gibi yoğun sevgi gösterileriyle karşılandı. Cumhur İttifakı’nın benimsenmesi ve amacının daha geniş kitlelere yayılabilmesi için yoğun çaba gösteren siyasi partilerin mensupları, Av. Tuncay Kılıç’ı ziyaret programlarında yalnız bırakmıyor.
Pazartesi Pazarı esnafının sıcak yaklaşımı ve teveccühü karşısında gururlanarak zaman zaman duygusal anlar da yaşayan Kılıç, alışveriş yapan mahalle halkının da sorunlarını dinleyip not etti. Uğramadık esnaf, sıkmadık el bırakmayan Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, “Biz önceki dönemlerimizde Edremit Belediyesi’nde yaptığımız hizmetlerimizin karşılığını alıyoruz. Görüyoruz ki, hemşerilerimiz yaptığımız kalıcı hizmetleri unutmamış ve bu sebeple çareyi Cumhur İttifakı’nda görüyorlar. Bizler onların bu teveccühüne karşılık olarak Edremit’te yeni hayal bile edilemeyen hizmetleri, yatımları yapacağız. Kronik sorunları pratik yöntemlerle çözüp, ilçemizi daha yaşanabilir modern bir kent haline getireceğiz. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Allah’ın izni, sizlerin teveccühü ile Cumhur İttifakı bu seçimlerde başarıya ulaşacaktır” dedi.
Semt pazarındaki ziyaretlerini tamamlayan Kılıç ve beraberindeki kalabalık topluluk, daha sonra Pazar yeni civarındaki esnaf ile bir araya geldi. Gün boyu özellikle mahalle sakini bayanların istek ve önerilerine ağırlık veren Av. Tuncay Kılıç, gece de aynı mahalledeki kıraathanede mahallenin erkekleriyle bir araya gelip, oluşturulan halk meclisinde sıkıntıları dinledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1