EGE GÜNDEM GAZETESİ

CHP’Lİ BAŞKAN ADAYI ARSLAN: “DERT VARSA DERMAN DA VAR!”

CHP’Lİ BAŞKAN ADAYI ARSLAN: “DERT VARSA DERMAN DA VAR!”
20 views
11 Şubat 2019 - 11:29

CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan, Ankara’da düzenlenen “Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı”na katıldı
CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, CHP Balıkesir Milletvekilleri, CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş ve Balıkesir’deki CHP’li belediye başkan adayları ile birlikte Ankara’da düzenlenen toplantıya katılan CHP’li Başkan Adayı Arslan, şunları söyledi; “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla bugün Ankara’da bir şenlik havasında aday tanıtım toplantımızı gerçekleştirdik. Genel Başkanımızın da konuşmasında 12 madde ile ifade ettiği gibi, halkımızın dertlerine derman olacağımızın sözünü veriyoruz. ‘Derman’ kelimesi sadece bir slogandan ibaret değildir. Bunu, biz Edremit’te ve diğer aday arkadaşlarımızın da tüm Balıkesir ve Türkiye’de göstereceğinden hiçbir şüphe duymuyorum. Edremit’imiz için projelerimiz ve ekibimiz hazır. Allah’ın izniyle Edremit’i layık olduğu noktaya taşıyacağız. Tabi bu tek başına belediyenin yapacağı bir iş değil. Biz belediye olarak lokomotif olacağız ancak diğer tüm kurumlarımızı ve vatandaşlarımızı da bu işin içerisine dahil edeceğiz.” dedi.
Ankara’da düzenlenen toplantı sonrası Edremit’e dönen Başkan Adayı Arslan, zaman kaybetmeden seçim çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1