CHP’Lİ BAŞKAN ADAYI ARSLAN: “DERT VARSA DERMAN DA VAR!”

11 Şubat 2019 Pazartesi, 11:29

CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan, Ankara’da düzenlenen “Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı”na katıldı
CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, CHP Balıkesir Milletvekilleri, CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş ve Balıkesir’deki CHP’li belediye başkan adayları ile birlikte Ankara’da düzenlenen toplantıya katılan CHP’li Başkan Adayı Arslan, şunları söyledi; “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla bugün Ankara’da bir şenlik havasında aday tanıtım toplantımızı gerçekleştirdik. Genel Başkanımızın da konuşmasında 12 madde ile ifade ettiği gibi, halkımızın dertlerine derman olacağımızın sözünü veriyoruz. ‘Derman’ kelimesi sadece bir slogandan ibaret değildir. Bunu, biz Edremit’te ve diğer aday arkadaşlarımızın da tüm Balıkesir ve Türkiye’de göstereceğinden hiçbir şüphe duymuyorum. Edremit’imiz için projelerimiz ve ekibimiz hazır. Allah’ın izniyle Edremit’i layık olduğu noktaya taşıyacağız. Tabi bu tek başına belediyenin yapacağı bir iş değil. Biz belediye olarak lokomotif olacağız ancak diğer tüm kurumlarımızı ve vatandaşlarımızı da bu işin içerisine dahil edeceğiz.” dedi.
Ankara’da düzenlenen toplantı sonrası Edremit’e dönen Başkan Adayı Arslan, zaman kaybetmeden seçim çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB